🔥Probíhá akce Více zde 00d 13h 06m 14s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Chyby na webu

V kategorii: Připomínky a náměty ke stránkám

administrator - 29/10/2012

Omlouvám se, dostal jsem se k tomu až dnes. Už by to mělo být opraveno ;)


Ardjuna - 31/10/2012

Občas se stává, že když píšu komentář/příspěvek, tak nefunguje správně odřádkování. I když se snažím udělat pár odstavců (tj. použiju "Enter"), tak ve výsledném příspěvku se veškerý text spojí v jedno (viz např. https://www.rostlinna-akvaria.cz/forum/ziviny-co2-680-20#post_180655). Mohli byste se na to mrknout?


administrator - 31/10/2012

Opraveno :)


dome - 31/10/2012

marně se celý den snažim doplnit informace o nádrží...rostliny,fotky apd.
nádrž jsem také zakládal na 3.pokus...což bylo dost pracné

nikdy se informace neuloží.Děkuji :)


administrator - 31/10/2012

Zkusím se na to zítra řádek po řádku podívat. Není možné aby to ani pak nešlo ;)


Dejvwa - 01/11/2012

Je to taková blbost, ale když jsem obecném fóru "články" a kliknu na svůj profil, v pravo nahoře (přihlášen: ......) hodí to vždycky Error.

#404! Stránka nenalezena.

Sorry page not found!

U ostatních např. novinky, řasy, .... to nedělá.


Bedna - 01/11/2012

Taky přidám jednu maličkost(možná za to můžu já nebo prohlížeč) ale když kliknu z hlavní stránky na sekci "videa" tak mně to hodí zpátky na "novinky"

;)


Ardjuna - 13/11/2012

Nevím, jestli už to tady někdo řešil, ale zjistil jsem nedávno, že fotky nahrané jako příloha k příspěvkům, se ukládají v jiném rozlišení (vč. poměru stran). Jinými slovy, i když jsem v některých příspěvcích připojil nějaké fotky (např. v rozlišení 800x600), po kliknutí na miniaturu fotky u příspěvku se zobrazí náhled v často úplně jiném rozlišení (např. 800x400 apod.). Fotky jsou tím pádem docela zmršené (roztažené do strany nebo naopak do výšky). Někdy mám pocit, že se rapidně snížilo rozlišení (třeba z 800x600 na 400x300 = fotka kompletně ztratila ostrost/detaily). Mohli byste se na to mrknout?

PS: Pár příkladů:
https://www.rostlinna-akvaria.cz/forum/zkusenosti-s-testy-103-0#post_1109
https://www.rostlinna-akvaria.cz/forum/nano-m1-684-0#post_180311

Vím bezpečně, že jsem tam ty fotky nahrával v rozlišení 800x600 (a byly hezky ostré).


administrator - 13/11/2012

Ano, sám jsem tu script na zmenšování fotografií programoval. Kvalitu fotografií už jsem změnil a opravil. Byly tu ohlasy, že nádrže dlouho načítají z důvodů že jsou zde velké fotografie. Teď jde o to jestli mám script nechat nebo smazat. ;)

Nebo popřípadě jestli ho mám vymazat z fóra a u nádrží nechat.


Ardjuna - 13/11/2012

A nešlo by třeba udělat, aby se skript aplikoval pouze u nějakých velkých obrázků (třeba nad 1024px)? Já třeba na web nenahrávám obvykle obrázky větší než 800x600, ale je mi jasné, že né všichni jsou na tom stejně ... a mít před sebou otevřenou nějakou fotku s rozlišením 4000x3000px je opravdu španý nápad (takže chápu, že tvůj skript je zde určitě na místě). Pokud by to nešlo udělat (aby se aplikoval pouze u "velkoformátových" obrázků), tak bych možná skript spíše vyřadil, ale na stránky (někam, kde je tlačítko na vkládání fotek) bych uvedl, že je třeba nahrávat obrázky jen do určitého rozlišení ... nebo něco takového. Co vy na to?


administrator - 14/11/2012

Omlouvám se, že odepisuji tak pozdě, ale dostanu se k tomu až o víkendu. Momentálně jsem dost vytížený. V scriptu teda zvětším velikost ořezu. Pokud fotografie bude do určitých rozměrů (např. 1300px x 1000px) tak se ořeze nebude provádět. To je nastavené už teď ale při menší velikosti.


kchrz - 15/11/2012

Mám momentálně problém s banerem reklamy v záhlaví.
Ve vstupní stránce je v pořádku, ale překliknu li do jakéhokoliv menu, presentaci, forum, cokoliv, posune se banner níže, zakrývá lištu s menu.
Používám Chrome.


administrator - 15/11/2012

Opraveno, bylo to nejspíše způsobeno tím, že jste měl stránku přiblíženou, nebo v jiném rozlišení. :)


kchrz - 20/11/2012

Chtěl jsem vstoupit do diskuse u článku, ale neustále se dostávám na errorpage.
Konkrétně když kliknu na odkaz diskuse zde dole https://www.rostlinna-akvaria.cz/blyxa-japonica=25


administrator - 20/11/2012

Díky za upozornění, nejde to u žádné rostliny. Dnes už to nestihnu, ale zítra to bude fungovat.


grunda - 20/12/2012

Nějak se mi nezobrazuje nová prezentace


administrator - 20/12/2012

Nevím proč, ale neuložila se. Můžeš mi prosím tě poslat informace, které jsi tam napsal třeba do soukromé zprávy pro jistotu, kdyby to zase nešlo (vytvořím to ručně)? Fotografie uložené nejspíše budou na serveru ale textová data ne. Zkusím to zase projít ty prezentace, na začátku to totiž takhle dělalo, ale už hodně dlouhou dobu to každému šlo. Za způsobené problémy se omlouvám. :o


grunda - 20/12/2012

omlouvat se netřeba, nikdo není neomylný


danyboy77 - 23/12/2012

Uz druhy den se mi spatne zobrazuje tento web,dela to taky nekomu? Pouzivam Chrome. Netusim jestli neni treba chyba na mem prijimaci. Obcas se mi pusti do klavesnice muj 10ti mesicni syn a uraduje :D tak mi tam mozna neco zmenil v nastaveni :D Ale nezda se mi to.


administrator - 23/12/2012

Co přesně nefunguje? :) Možná by se hodil screen. Kromě zvětšování fotek v diskuzi u deníku jsem nic neměnil. :)


Předchozí stránka

Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde