Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Vrácení zboží

Pokud Vám zboží nevyhovuje, tak je možné uplatnit vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Aby bylo možné vrátit plnou částku za vrácené zboží, tak je nutné aby bylo zboží v originálním obale a nebylo poškozeno. U některých položek není dle zákonů ČR možné vrátit zboží bez udání důvodu. Jedná se o produkty, které ihned po použití ztrácí svou funkci a není možné je použít znova ve 100% stavu. Jedná se například o filtrační materiály, které se po použití zanesou a není možné je již vyčistit.

Pokud si nejste jistí, tak nás můžete kontaktovat na email eshop@rostlinna-akvaria.cz

 

Před vrácením zboží ověřte, že již neuplynula lhůta 14 dní pro možnost vrácení zboží bez udání důvodu. Tato lhůta se počítá následující den po převzetí zásilky od přepravce. O odstoupení od smlouvy je nutné nás informovat do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží je následně nutné odeslat nejpozději 14. den od odstoupení o smlouvy.


2 Nejprve vytiskněte níže uvedený formulář a vyplňte jej. Pokud nemáte k dispozici tiskárnu, tak prosím uveďte do ručně psaného dopisu všechny informace, které naleznete ve formuláři v tomto odkaze: odkaz


3 Jakmile máte formulář vyplněn, tak zboží i s originálním obalem pečlivě zabalte tak, aby se přepravou nepoškodilo. Pamatujte, že za zboží přebíráme odpovědnost až po převzetí od přepravce. Pokud se tedy během cesty poškodí, tak Vám bohužel musíme zboží vrátit a Vy jej musíte reklamovat u přepravce.


4 Balík se zbožím odešlete na následující adresu:

INVITAL Aqua s.r.o.
Jaselská 2942/31
Opava
746 01

Pokud jste zákazník ze Slovenska, zašlete zboží na náš SK sklad:

INVITAL Aqua
c/o FHB Group
Priemyselná 3,
900 21 Svätý Jur


5 Zásilku převezmeme, zboží zkontrolujeme a nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy poukážeme částku na bankovní účet, který jste uvedli ve formuláři.