🌿 Podpořte růst rostlin​​ a ušetřete! Více zde 00d 14h 17m 20s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

O naší pěstírně

Součástí našeho skladu jsou i prostory pro uchovávání a pěstování akvarijních rostlin s kapacitou několika desítek tisíc kusů košíčků rostlin. Automatický software nám hlídá osvětlení, příjem živin, teplotu a větrání. Vždy tak obdržíte rostliny v nejlepší 💚 kondici.

Díky tomu, že je pěstírna součástí skladu se dostanou rostliny 🌿 z pěstebních van během několika minut do expedice. Jsme tedy schopni posílat v jednom balíku díky propracovanému balení jak živé rostliny, tak akvarijní techniku, akvária nebo substráty.

Kromě našeho expedičního skleníku, kde se rostliny čistí, oštítkují a připravují na expedici, vidíte níže i fotografie ze skleníku, kde velká část rostlin roste z malých sazeniček 🌱 a pokrývá nám špičky v produkci.

Naprostá většina rostlin v naší nabídce je dodávána v košíčku. Druhou část rostlin tvoří tzv. invitro rostliny v kelímku, které jsou pěstovány v laboratorních podmínkách 🦠 prosté šneků a řas.

🎬 Zde si můžete udělat představu o množství a velikosti rostlin v jednom košíčku (cena v eshopu je vždy za jeden košíček nebo za jeden kelímek v případě invitro rostlin):

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde