🔥Probíhá akce Více zde 01d 01h 30m 02s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Chyby na webu

V kategorii: Připomínky a náměty ke stránkám

danyboy77 - 23/12/2012

A jak se dela screen? Na PC jsem to nikdy nedelal. Jde o to ze mam stranky roztahnute vic nez monitor. Driv jsem to tak nemel. Rozliseni mam nastavene myslim dobre.


administrator - 23/12/2012

Na klávesnici je přímo klávesa printscreen (vpravo nahoře). Stačí ji stisknout, pak otevřít třeba malování a stisknout crtl+v. Pokud je stránka roztažená, tak je to pak nastavením na prohlížeči, někdo musel držet ctrl a točit kolečkem na klávesnici :D . Stačí podržet klávesu ctrl vlevo dole a pak posunovat kolečkem na myši, popřípadě ctrl a klávesa mínus. ;)


danyboy77 - 23/12/2012

Aaaaa uz to mam :D tak to mi udelal malej :D Jak vidi zapnuty netbook tak je jak smyslu zbaveny a macka vse najednou. Uz umim ten screen a uz jsem si to i opravil. Ale diky ;)


milosak - 28/12/2012

Nejdou nahrávat nové fotky do stávající prezentace.

Při nahrávání se aplikace zasekne. :|


administrator - 28/12/2012

A je splněna podmínka?
Max. velikost souboru: 14.31MB / povolené typy souborů: .gif .jpg .png .zip .rar .tar .jpeg .avi .mp4 .mpeg4 .mov .flv .wmv / Maximální počet příloh: 5


milosak - 28/12/2012

Výsledný soubor po konverzi z raw je jpg o velikosti 550 kb


milosak - 28/12/2012

Už se povedlo :)


administrator - 28/12/2012

Pro jistotu to ještě vyzkouším u sebe ;)


Vespertilio - 15/02/2013

Ahoj, vůbec nemůžu upravit nebo doplnit informace o svý nádrži v sekci "prezentace nádrží". Dám upravit, najedu do políčka, změnít text ale po potvrzení ke změně nedojde a stále se zobrazují jen původní informace, které jsem vyplnil hned při zakládání prezentace...:/

Poradí někdo co s tím, díky;)


Krejc - 02/03/2013

Pokud přidám v prezentaci druhý typ ryb a chci uložit, tak mi vyskočí hláška chyba 404. Používám jako prohlížeč Operu. Nevíte někdo kde je problém?


administrator - 02/03/2013

Ano, tenhle víkend opravuji nádrže. Chyba už byla odstraněna, ale na funkčnost by to nemělo mít žádný vliv. Uložily se vám všechny informace, které jste vyplnil?


Krejc - 02/03/2013

Již to funguje, díky.


LaXo - 02/03/2013

Mám dotaz na Admina, spomínal tu už niekto samovoľné vypínanie funkcie "sledovat tuto diskuzi" ? Stalo sa mi to už viackrát.


administrator - 03/03/2013

Podívám se na to, ale předem říkám, že to nebude hned, protože to musím sledovat nějakou dobu.


LaXo - 03/03/2013

V poriadku, stane sa to vzdy po nejakom case a je jedno o aku diskusiu ide.


Krejc - 18/03/2013

Neměl jste někdo problém s ukládáním dat do prezentace nádrže? Složení ryb ve své nádrži jsem ukládal minimálně 5x. A jeden den je vše OK, další den nemám dle prezentace žádnou rybu.... Používám Operu jako prohlížeč.
Díky


administrator - 18/03/2013

Ano, už se to tu řešilo a podle toho co jsem se díval a s některými uživateli psal, tak už by to mělo být ok. Můžu se zeptat, co jste prováděl za změnu, že ryby jednou uložit šly a podruhé ne?


Krejc - 18/03/2013

Prováděl jsem aktualizaci informací o nádrži. A nešlo o nemožnost uložit - informace jsem uložil a viděl vše v pořádku a další den info o rybách zmizelo.
Podivná to věc :)

Teď jsem vše aktualizoval, tak uvidíme zda to na webu zůstane...


administrator - 18/03/2013

No nic, nezbývá mi než to opět projít, jinak vidím, že ryby už máte vyplněny. :)


Krejc - 03/04/2013

Opět budu otravovat a informovat :) Při změně úvodní fotky a uložení se mě vymazaly rybky. Asi to bude prohlížečem Opera...


Předchozí stránka

Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde