Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Jebao DP-4 dávkovač na 4 láhve

Kód produktu 2588

Dávkovací čerpadlo pro dávkování kapalin do akvária (hnojiva apod.). Celý popis

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Dávkovací čerpadlo pro dávkování kapalin do akvária (hnojiva apod.).

Verze DP-4 obsahuje čtyři nezávislá čerpadla.

Do čerpadla se pouze umístí silikonová vzduchovací hadička. Jeden její konec se ponoří do nádobky s kapalinou (hnojivem apod.) a druhý konec se umístí do akvária/filtru. Čerpadlo následně dávkuje tekutinu do akvária.

Je možné si vybrat jak často chcete hnojit (1-24x za den), případně kolikrát za měsíc (denně, obden, jednou za tři dny atd..).

Dále je možné si vybrat objem nadávkované tekutiny (1-9999 ml) - pokud potřebujete nadávkovat více, stačí navolit dávkování více krát po sobě nebo během dne.

Možnost vybrat si přesný čas, kdy se má dávkovací čerpadlo spustit.

Součástí je návod pro kalibraci.

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se můžete zde: Přihlášení

Anonymní dne 25. 3. 2021 u produktu Jebao DP-4 dávkovač na 4 láhve

+ Kvalita
Jednoduchost
Intuitivnost
- Cena
+ Je to dráha věcička, ale pokud často vyjíždíme pryc a nestíháte dávát hnojivo doporučuji. Dávkuji flourish a Exel od seachemu a kytičky začali být docela žravé... Doporučuji pár týdnů byla covat dávky hnojiva

Anonymní dne 18. 4. 2019 u produktu Jebao dávkovač hnojiva DP-2 na dvě láhve

- Trošku se nevyznám v nastavení, kdy mám nastaveno a stejně to nefungovalo tak jak jsem chtěl. Nicméně časem to pochopím a uvidím jak dobře to funguje

Nahlásit chybu /
doplnit informace

Z kategorií v e-shopu

Objednávací číslo: 2588
Výrobce: Automatická hnojítka Jebao | Vše od Jebao
Kategorie: Automatická hnojítka
Dostupnost: Ihned k odeslání

9 dotazů k produktu Jebao DP-4 dávkovač na 4 láhve:

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Jebao dávkovač hnojiva DP-4S přídavný dávkovač 10.02.2021 09:49

Dobrý den. Napsali jsme mi v jednom z mailů, že Přídavný dávkovač pracuje pouze v páru s hlavním. Tak s kterým dávkovačem hnojiva bude přídavný dávkovač hnojiva DP-4S pracovat v páru?

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:

Dobrý den,

viz popisek:

Jebao DP-4S je sada čtyř vysoce kvalitních, přesných čerpadel používaných k rozšíření základních regulátorů DP-2, DP-3 a DP-4 o sadu čtyř dalších čerpadel.

Bude tedy pracovat s DP-2, DP-3 a DP-4

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Jebao DP-4 dávkovač na 4 láhve 29.09.2019 21:57

Dobry den, v popise ako aj v odpovediach k tomuto davkovacu hnojiva sa vsade uvadzaju silikonove hadicky. PVC transparentne nie su vhodne? Este by ma zaujimalo ci sa hnojiva nebudu znehodnocovat ak budu v hadiciach na svetle. Napr. ak pouzivam PMDD. Dakujem za odpoved.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:

Dobrý den, PVC hadičku (= vysokotlakou) je také možné použít, ale hůře se s ní manipuluje, proto se obvykle používá silikonová hadička. Hnojivo bude na světle v hadičce maximálně jeden dne, což nevadí.

1x

Tento dotaz byl položen u produktu: Jebao DP-4 dávkovač na 4 láhve 17.06.2019 20:04

Dobrý den, dá se automatické hnojítko Jabeo dp-4 rozšířit na další 4 moduly, připojením rozšiřovací sady? Děkuji za odpověď

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:

Dobrý den,

rozšíření by mělo být možné, ovšem my tento modul nemáme v nabídce. Bohužel tak s tímto nemám osobní zkušenosti.

1x

Tento dotaz byl položen u produktu: Jebao DP-4 dávkovač na 4 láhve 04.03.2019 08:34

Dobrý den, Mám dávkovač ve skříňce pod akvariem a po nadávkování část hnojiva v hadičce steče zpět do láhve. Používáte na hadičkách zpětně ventily? Děkuji

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:

Dobrý den,

zpětné ventily nejsou nezbytně nutné, ale pokud je použijete tak se Vám nebude hnojivo zbytečně vracet a dávkovač bude fungovat mnohem spolehlivěji.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Jebao DP-4 dávkovač na 4 láhve 31.12.2018 21:30

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat na výšku výtlaku tohoto dávkováče. Pokud je tedy schopný dávkovat směrem nahoru, jak vysoko dokáže vytlačit tekutinu? Chtěl bych ho totiž dát do akvarijní skřínky, a vrch akária je cca metr výšě. Děkuji.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:

Dobrý den,

výrobce přesnou výšku výtlaku neudává. Naprostá většina akvaristů však má tento dávkovač ve skříňce pod akváriem.

1x

Tento dotaz byl položen u produktu: Jebao DP-4 dávkovač na 4 láhve 21.10.2018 12:56

Dobrý den, mezi Vašimi produkty jsme našel dávkovače kapaliny - měli byste nějaký, ke kterému by se šlo "připojit" externím softwarem? Tedy který má jakékoliv rozhraní pro připojení dalšího hardwaru (usb, seriovy port,...)? Hledáme větší množství podobných zařízení. S díky Petr Kašák SparkTECH s.r.o.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:

Dobrý den,

lituji, ale žádné takové dávkovače nemáme v nabídce.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Jebao DP-4 dávkovač na 4 láhve 16.12.2017 18:19 Dobrý deň. Mám pár otázočiek majú čerpadielka niečo také ako spatnú klapku? Lebo chcel by som dávkovať aj hnojivo aj tekuté CO2. A ako by sa dali hadičky napojiť do hadice od filtra ? Šlo by to napr cez hrubú lekársku ihlu alebo nejako inak ?

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
hadičky zpětný ventil neobsahují, ale nejsem si jist, zda chápu dotaz. Čerpadlo není konstruováno na to, aby se dávkovalo do hadice s proudící vodou. Vývody hadiček by měly být nad hladinou a neměly by být v kontaktu s vodou. Použít lze tento držák: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/automatika/drzak-na-hadicky-davkovacich-cerpadel

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Jebao DP-4 dávkovač na 4 láhve 06.07.2017 16:49 Dobrý dem, měl bych zájem začít hnojit taktikou estimative index. Tam jsou 2 různá hnojiva, dále bych chtěl přidávat přes čerpadlo tekuté CO2 a průplach vodou bude toto čerpadla stačit ? Budou celkem 4 tekutiny . A ještě jde nastavit tak, aby jelo obden a v pátek nic ?

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, čerpadlo zvládne vše co jste popsal. Dávkovací čerpadel bude na počet tekutin/hnojiv dostatek. Na čerpadlu můžete nastavit, kolikrát týdně má čerpadlo dávkovat.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Jebao DP-4 dávkovač na 4 láhve 09.04.2017 18:02 Premýšľam nad zaobstaraním automatického dávkovača hnojiva pre hnojenie spôsobom estimative index. Zaujímalo by ma či máte skúsenosti s použitím dávkovača pri tejto metóde hnojenia. Neusádza sa zarobené hnojivo na dne zásobníkov? Netreba hnojivo v zásobníkoch z času na čas miešať (pretriasť)?

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, vím o několika zákaznících kteří jej bez problému používají na metodu EI. Určitě doporučuji 1x týdně s lahvičkou zatřepat, aby se hnojivo promíchalo.


Mohlo by vás zajímat