🔥Probíhá akce Více zde 02d 10h 18m 29s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Valley Rise

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Bedna - 17/12/2012

a co ho koupit na netu když ho nemůžeš najít??


Woltix - 17/12/2012

Tak zkus napsat na http://www.prirodni-akvaria.cz/p/japan-stone jestli na skladě nemají větší ale ta cena bude hustá za jeden kamen...


Bedna - 17/12/2012

určitě spíš http://www.aquascape.cz/eshop/68-kameny mají o dost větší výběr, velké kameny skladem, domluva výborná stačí napsat požadavky rozmery a vyberou ten nejbližší rozměrům

osobně se tam chystám ve středu pro kameny jedu si vybrat :) od kud jsi?


stafflik - 17/12/2012

Bedna: Olomouc.

Po netu to brat určitě nebudu. Musím ten šutrák vidět... Oběhal sem OBI, Baumaxi a veškery podobny obchody a nic. Buďto je to vápenec, nebo se mi to moc nelíbí. Ale on někde nějaký větší kousek bude, hold to chce vydržet a nekvaltovat. :-)


Woltix - 17/12/2012

www.aquascape.cz je jina liga;) Adam má velký výběr objednával jsem od tama Lily pipes.. Ale vyzkoušel bych Polsko na kamenech není co pokazit :D


Bedna - 17/12/2012

to jo chystám se tam pro frodo stone ale řekl mi že uz ma jen nejmensi 4kg a vetší takže nevím co tam vyberu :( potřebuju menší a chci FRODO :D tak jsem zvedavej


dome - 17/12/2012

Frodo=0.Má opravdu jen dost velké.já vybral Pagoda stone...je podobný,má hezkou struktura a měl obrovský výběr šutříků +-5x5,10x10.


Woltix - 17/12/2012

Taky bych šel do Froda nebo do Dragona oba vypadají moc dobře sakra proč nebydlím u prahy hned bych se tam šel kouknout..


Bedna - 17/12/2012

ten dragon si myslím že není nic moc na údržbu kvůli jeho dutinám :)


Bedna - 17/12/2012

#26 Opravdu nemá žádné Frodo? trošku jsem doufal že se tam něco najde :(

jinak nehodil by jsi fotku těch co jsi si vybral děkuji


danyboy77 - 17/12/2012

Tak zkuste napsat sem http://www.ada-akvaria.cz/kontakt jestli maji neco skladem a je moznost si osobne vybrat.

A nebo se podivat sem http://www.aquadam.com.pl/O-nas,1,0,1,.htm Tam nakupuje ceske zastoupeni.


Woltix - 17/01/2013

Mastná hladina ne a ne se ji zbavit :(


Jan Zolich - 18/01/2013

Čau tak zkus dát výstup z filtru tak aby více čeřil hladinu a ono by to mělo zmiznout.Popřípadě to zkus sebrat papírem,síťkou,houbou.

A příště až budeš v akva něco dělat tak umýt ruce a ne jednou rukou hrabat v akva a v druhé držet pečené stehno. :D:D:P


Woltix - 18/01/2013

Vystup z filtru jsem zvednul tak aby ceril hladinu, moc mi to nepomohlo ubrouskem jsem to zkousel jen jednou na druhy den to same. Zrejme se musim obrnit trpelivosti. Jeste jsem premyslel ze by mohly byt zvednuty nejake hodnoty ve vode prece jenom v tak male kaluzi se stabilita udrzuje hur. A do toho jeste ruducha tak ja nevim.. :(


dome - 18/01/2013

Nahodil by jsi potom prosimtě ten tvuj pokus s Wabi-Kusa?Budeš dělat přímo jílovou kouli,nebo něco mezi Paludariem a wabi-kusa.
Ty misky jsou zajímavé,ale podle mě co se týče funkčnosti a držení vlkha a si na nic,ale mám ji taky v plánu.Chtěl jsem Wabi-Kusa založit v kouli a při zakládání jsem tu kouli praskl takže pech :) Odložím to na jindy a budu zbírat teoretické zkušenosti...V Aquascape.cz mají i krásné kořeny s mechy a přirostlou hygrophilla...od tropicy...


Jan Zolich - 18/01/2013

A kde máš tu ruduchu? Na rostlinách nebo na kamenech? Jednou z možností je,že se ti objevila jak si vyměnil filtr a použil lily.Co jsem tak vypozoroval,že se hodně drží tam kde je silný proud. No kdyby jsi nic nevymyslel tak mám kouzelnou vodičku,která funguje. B) Stačí se ozvat a pořešíme u piva.


Woltix - 18/01/2013

Ruducha je na kamenech. Myslím si ze to muže byt tím "silným" proudem ale když ho uberu tak se mi nebude ani trochu čeřit hladina je to zamotaný kruh.. :@ Co takhle dneska zajít na jedno?
To: DOME zatím jsem na Wabi ani nesáhl přemýšlím nad rostlinkama co by se tam hodily a jakou skladbu substrátu zvolit..hned jak něco vymyslím tak to sem hodím.;)


dome - 18/01/2013

Jinak mě z ruduchou vpohodě zatočily Japonicy!Někdo doporučuje tekuté Co2 přímo na řasu,ale já sem pozitivní efekt nes/zpozoroval :D Moc bych to nekutil...


Woltix - 24/01/2013

V sobotu budu stříhat ;)


Woltix - 26/01/2013

Nevíte někdo proč mi uhnívá zespoda Staurogyne repens. Čím by to mohlo být? Kořeny normálně pouští pěkně ale hlavni stonek zespodu odehniva..:(


Předchozí stránka

Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde