🔥Osvětlení Sinkor v akci Více zde 02d 10h 10m 45s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Valley Rise

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Woltix - 03/11/2012

Dne 03.11.2012 v 19:15 byla založena prezentace akvária Valley Rise.


Woltix - 15/12/2012

Dnes jsem vyměnil část vody, očistil kameny vše je ok. Už se těším na to, jak to zaroste ;)


Gargamel - 16/12/2012

Dobrý start. Světlo měj zapnuté první měsíc 6h denně. Později můžeš dobu prodlužovat.


Woltix - 16/12/2012

Dneska jsem byl na aquaburze v Ostravě největší výběr co jsem tam zažil a taky hodně prodejců bylo se na co dívat...


Woltix - 16/12/2012

Jsem zkoušel něco nafotit tak snad se bude líbit


Woltix - 16/12/2012

A udělal jsem si dneska radost a koupil si skleněnou vázu, chtěl bych vyzkoušet Wabi-kusa jen ještě nevím jak to bude celkově vypadat zatím chytám inspirace B)


danyboy77 - 16/12/2012

Vypada to moc pekne a na fotkach to akva na me pusobi ze ma vic nez jen 21litru. ;)


Woltix - 16/12/2012

Jo taky mi to připadá na fotkách větší, asi nějaký optický klam :D


stafflik - 16/12/2012

Vidím že tam máš Liapor. Jak seš s tím spokojený?? A ještě otázečka, kde si splašil ty šutry?? Jsou mňamka. Něco podobnyho shánim do sviho akva, ale o dost větší


Angus - 16/12/2012

Dnes jsem si také založil WABI KUSA tak uvidíme jak pojede. Mohu se zeptat kde si sehnal tuto vázu? Všude jí hledám a nikde jsem jí ještě neviděl... šikmo seříznutý tvar... Děkuji


Woltix - 16/12/2012

To: STAFFLIK- Z liaporem jsem spokojený jen to převařovařováni na začatku byl mazec no ale když kouknu na cenu tak se jen pousměju. A liapor dělá to same jako u dražších substratu že nasakne hnojivo do sebe jen z tim rozdilem ze to neni za tolik peněz..
To: ANGUS- sehnal jsem ji v obchodě nanu-nana v Ostravě mají tam ještě jedu velikost o trochu větší já chtěl tu menší na začátek ;)


stafflik - 16/12/2012

Převařený už ho mám, jenom se mi pořád zdá neskutečně polétavý. No snad si to časem sedne, zatim sem ho nechal namáčet v bečce. Co ty kameny?? Kde si je kupoval? Nemají i větší velikost? Na netu sem něco málo pohledal, ale to jsou jenom prcci do miniakvárek :|


Woltix - 16/12/2012

To: STAFFLIK- Kupoval jsem je na aquaburze v Ostravě a větši tyhle kameny moc nemají hlavně ta cena za jeden kámen by byla až moc přemrštěná aspoň pro mě. Za takový vetší kámen dat 700 stovek a to mít jen jeden, kde jsou další :D kdýbych dělal větší akva dal bych tamtřeba lavove kameny nebo počkal na jaro a dal bych tam něco od řeky tam jsou někdy taky pěkné kousky ale jako japonske asi ne.. :D


danyboy77 - 16/12/2012

Jo s tema sutrama je to mazec,tady das 220kc za kilo a v japonsku s tim decka po sobe hazeji :D pro ne to jsou obyc sutry. Asi si najdu pres net nejakou babu co bydli blizko Nigaty :D


stafflik - 17/12/2012

No joo, jenomže tady je v okolí tak leda břidlice a nebo křemen. Křemen tak velké nenajdu a břidlici aby byly vidět leta, ne plocha, taky ne. Ono toty šutry maji něco do sebe. Nemyslim japonsky, myslím ten nepravidelný povrch. Jakoby otlučený. Ty prachy to je pakárna, no. Problém je spíš v tom sehnat velké balvan. Do 300 litrovky by se pár těch pidi kaminků asi moc nehodilo...


Woltix - 17/12/2012

To: STAFFLIK- I těch pár kamenu když na sebe dobře poskladáš né nějak uměle ale přirozeně tak to může vypadat taky dobře a něco stejně zaroste a nebo do mezer nainstalovat nějake rostlinky aby se zakrylo to co nemá být viděno taký řešení :D


Bedna - 17/12/2012

Souhlasím vždycky nezáleží jen na drahých doplňcích,je také důležité mýt jak to říci asi představivost pak klidně pomocí cihel může vzniknout zajímavý layout http://glassbox-design.com/2009/terrestrial-meets-aquatic-in-without-foundation/ :)


Woltix - 17/12/2012

Přesně tak, každý má představivost jinou a každý layout je A-typ a to je na tom to nejhezčí a inspirující ;)


stafflik - 17/12/2012

Představu právě mám a mám ji hotovou. Proto hledám velké balvan tohoto typu. Potřeboval bych na véšku aspoň 30-35cm. A to právě sehnat nemužu. Naskládat je na sebe je až možnost do keré zatím jit nechci. Nevím jestli bych to na tak malim prostoru do takové véšky slušně namačkal...


Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde