🔥Probíhá akce Více zde 02d 21h 37m 17s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

The Green Mountains

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Gargamel - 07/03/2013

Kdysi dávno jsem to tady dával, ale bez textu: https://www.rostlinna-akvaria.cz/forum/aquascaping-v-provedeni-f-a-oliveiry-610-0


danyboy77 - 09/03/2013

3.tyden od zalozeni

HC se docela pekne rozrusta. Osvetleni jsem zvysil o 5cm.


danyboy77 - 17/03/2013

4.tyden od zalozeni

Misty na krajich substratu u skla se tvori GDA.


grunda - 17/03/2013

máš tam moc vlhko, jinak ti to roste moc hezky


danyboy77 - 17/03/2013

To teda mam :D ale zase si rikam,ze je to lip nez aby bylo sucho ne? :D Je to necemu na skodu Honzo?


grunda - 17/03/2013

není Dane, budeš mít snazší přechod na submerní formu. Už se těším, až to uvidím naživo. Snad to klapne do konce měsíce.


danyboy77 - 23/03/2013

5.tyden od zalozeni

HC i Eleo sp.Mini se stale rozrusta.


LaXo - 24/03/2013

Vyzerá to na super nádrž, už sa teším na progress pod vodou. Držím palce.


danyboy77 - 24/03/2013

No snad se podari :D a kdyz ne tak s toho zalozim řasarko :D byt to cele porostle jen ruduchou by taky nemuselo vypadat spatne :D Omlouvam se zatim za kvalitu fotek,pac to fotim mobilem,ale az to bude mit smysl tak to nafotim kvalitneji.


danyboy77 - 30/03/2013

6. tyden od zalozeni

Se zalitim akvaria vodou jeste chvili pockam. Ale za dva tydny uz ho pravdepodobne potopim.


danyboy77 - 31/03/2013

Pro Admin: Pokusil jsem se 2x nahrat do sekce VIDEA ,video ale vypada to ze je to nefunkcni :| Tak to prosim nejak odstran at to tam nestrasi. Diky

Jinak tady je odkaz na youtube http://youtu.be/nS15Dd7JJsg


danyboy77 - 01/04/2013

Nevite nekdo,zdali je mozne aby mi na nekterych kamenech zacal rust nejaky mech ktery jsem tam predtim nevysadil? Je mozne ze na tom kameni zbyli nejake castecky toho mechu a ted se diky vlhkosti zacal rozrustat?

A druha moznost,kdyz jsem tam predtim zkousel davat ty koreny,tak na jedne vetvicce jsem mel jeste zbytek zaschleho javskeho mechu. Bylo by mozne ze se stam ten suchy mech nejak vydrobil a diky vlhkosti zacal rust?

A nebo je to nejaky druh rasy?


stafflik - 02/04/2013

Podle mě je to klasický mech co se vyskytuje všude v lese na kamenech.


danyboy77 - 14/04/2013

8. tyden od zalozeni

Dnes jsem akvarium zalil vodou. Nechal jsem si pres noc ve vane trosku odstat vodu at do akva neliju hned chlorovanou vodu. Pak jsem dopoledne akva napustil. Po zaliti jsem zjistil,ze cerne fleky ktere jsem mel misty na HC a substratu je sinice. Tu jsem ted vecer odsal a vymenil cca 70% vody. Frknul jsem tam hned 10ks japonik. Tak snad to osadnici zvladnou :D Foto dodam posleze.


danyboy77 - 15/04/2013

Tak dnes jsem zase menil cca 60% vody a odsal zase nejakou sinici ktera se mi vytvorila ze vcerejska na dnesek. Snad se ta potvora uz brzo ztrati:( Svitim ted 2x54W 5hod denne.

Provizorne jsem si vyrobil lilypipe z PET lahve :D Vypada to sice hrozne,ale pracuje to fakt paradne a dobre ceri hladinu. To topitko tam posleze taky nebude :D

Vcera a dnes jsem prihnojil pouze draslikem.


grunda - 15/04/2013

vypadá to luxusně, co budeš dávat na levou stranu dozadu?


danyboy77 - 16/04/2013

Vysadil jsem tam zatim par trsiku Elea. Prijde tam do tech mist jeste jeden z tech stromku. Pak bych chtel zkusit jeste nejake kobercovky,Pog.Helferi,Riccii. Uvazoval jsem i nad Blyxou. Jeste uvidim,co vse tam dam. Nechci to uspechat. Ted cekam jak se zachova to HC po tom zaliti. Uz ta sinice mi neudelala radost :@:D Na burze chci ted koupit nejake Otiky a jeste krevety at mam nejake brigadniky :D. Tak snad se to brzo stabilizuje.


grunda - 16/04/2013

Blyxa není kobecovka ani náhodou, mám ji v akva 15 cm vysoko a pořád roste, jsem zvědavý jak budeš dál pokračovat, zatím to vypadá moc dobře


Vyghum - 16/04/2013

Zatím to opravdu vypadá dobře. Tu Blyxu bych si vlevo vzadu dovedl představit a myslím, že by to vypadalo super. Blyxa Japonica je opravdu spíše stonková rostlina, která ale převážně a rychleji odnožuje do stran než roste do vrchu. Nutno podotknout jak komu... ;)


danyboy77 - 16/04/2013

Ja vim,ze Blyxa neni kobercovka :D Ale chapu,ze jak jsem tu vetu poskladal tak to tak mohlo pusobit. Kazdopadne mi se Blyxa moc libi a zatim jsem ji nepestoval tak nad ni premyslim. Vse se bude odvijet az jak tam nastrkam ty koreny s mechem.


Předchozí stránka

Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde