🔥Probíhá akce Více zde 04d 04h 44m 55s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

The Green Mountains

V kategorii: Deníky a diskuze našich

stafflik - 20/02/2013

Aha, vyplatí se to u nelegálních rostlin. Heh, to je to s tou marjánou co sem psal. Díky Marceli


danyboy77 - 22/02/2013

1. tyden od zalozeni:

Svitim 12h denne 4x54W,pres noc je akva odkryte pro odvetrani. Neni moc patrne zda se HC zacina rozrustat,zatim spis koreni. Rosim kazde rano a vecer po zhasnuti svetel.

Zatim jsem v substratu vypozoroval ty bile housenky :D svine skarede :D


dome - 22/02/2013

moc hezké...
...hlavně ten pásek z LED diod :) a šutry jsou taky senzační!


danyboy77 - 22/02/2013

Diky,uz se tesim jako maly kluk az to zaliju a pofici to tak jak ma ...pod vodou.


danyboy77 - 02/03/2013

2. tyden od zalozeni

Tak HC a Eleo se uz zacinaji rozrustat. Jen mi prijde,ze prava polovina je na tom lip. Na leve pulce jsou nektere kericky HC takove nejake zakrsle tak uvedime jestli se rozjedou nebo odumrou.


danyboy77 - 03/03/2013

Chtel bych vas poprosit o Vas nazor. Chtel bych do akva pridat par korenu ktere by meli tvorit male stromky ktere budou mit vrchni vetve porostle mechem tak aby to tvorilo korunu stromu. Nebude to treba uz moc preplacane? Co myslite vy?

Rozdelil jsem to do dvou variant.

Varianta 1:


danyboy77 - 03/03/2013

Varianta 2:


grunda - 03/03/2013

podle mě vypadá varianta č.1 mnohem líp(přirozeněji)


Gargamel - 03/03/2013

Jednička je dokonalá. Jestli ti to vyjde tak to bude pecka.


Alcide Nikopol - 03/03/2013

Ta 1. vypada rozhodně lépe, i když moc tyhle v posledni době velmi moderní stromečky nemusim... Až na pár vyjímek to pusobi dost prehnaně až komicky ...


danyboy77 - 03/03/2013

Diky za nazory ;) jeste me napadlo,ze kdyby to zustalo jako kleč (bez mechu) tak by to nemuselo vypadat spatne.


LaXo - 03/03/2013

Tie "stromy" nie je vôbec sranda urobiť, máš pekné korene.
Asi tá jednotka ;)
Btw: parádne skaly, držím palce nech to dobre dopadne.


mikkal - 04/03/2013

Var 1 je jasná:). Máš to moc pěkné!!!


danyboy77 - 04/03/2013

Mozna to zas tak slozite nebude udelat tu korunu stromu. Kdybych na vrchni vetve pridelal treba nejakou sitku,nebo neco pridal, tak jak by to mech prorostl a pri pravidelnem sestrihu by se myslim nejaky pekny tvar dal vytvorit. Ale priznam se, ze stim zatim nemam zadnou zkusenost jen me to ted napadlo jak to treba udelat. Ted jsou ty koreny v kyblu s vodou, aby zatim nasakly.


Gargamel - 05/03/2013

Šlo by to udělat i z riccie: http://www.akvarko.cz/obrazek.php?pict=d7381&pictauthor=Pet&tpict=d Taky už jsem to tak měl a je to snadné na vypěstování. Roste to samo, pokud tomu dodáš základní živiny a stabilní CO2, což by u tebe neměl být problém.


danyboy77 - 05/03/2013

Taky me rano tahle varianta napadla asi ji vyzkousim. Kazdopadne diky za tip ;) PET ma krasne nadrze.


grunda - 06/03/2013

tady je návod na stromeček http://www.aquascapingworld.com/threads/aquascape-of-the-month-september-2008-pinheiro-manso.1182/


danyboy77 - 06/03/2013

Diky diky ;) ... ale ono to snad ani neni cesky :|B):@ :D


administrator - 06/03/2013

Aspoň máme námět na nový překlad článku :D :)


danyboy77 - 06/03/2013

To neni vubec spatny napad Vitku ;) udelat nejake preklady rad pro aquascaping. Urcite to mnozi uvitaji co neznaji tolik zahranicni weby.


Předchozí stránka

Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde