Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Zetlight ZN1200 16W

Kód produktu: 875

LED osvětlení rostlinných akvárií. Celý popis

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

zetlight 1200

zn1200

1200

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se můžete zde: přihlášení
Zatím nebylo přidáno žádné hodnocení, buďte první a pomozte ostatním s výběrem!
Nahlásit chybu /
doplnit informace

Technické parametry

Objednací číslo: 875
Výrobce: LED osvětlení akvária Zetlight | Vše od Zetlight
Kategorie: LED osvětlení akvária
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)

Zeptejte se odborníků

Nenašli jste níže odpověď na to co jste hledali? Zeptejte se nás:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení dotazu společností INVITAL Aqua s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů a souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem vkládání diskuzních příspěvků.​

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Zetlight ZN1200 16W 22.03.2017 11:59 Dobrý den rád bych se zeptal na osvětlení ZetLight ZN(ZA) 1200 16W (v názvu je model ZA a na obrázcích v popisu produktu je model ZN je v tom rozdíl?), s tím, že pokud bych si koupil dvě taková osvětlení, je možné je propojit do jednoho kontroléru ZetLight ZN 1001 ?, bude výkon 2 x 16 W tedy 32 W postačovat na akvárium o rozměru 100x50x50 cm biotop Malawi (cca 3 – 4 ks rostlin Anubias) ? a pokud ano v případě, že bych v budoucnu chtěl Tlamovce vyměnit za Terčovce a do akvária přidat více rostlin (cca 10 ks méně náročných rostlin) bude takové osvětlení ještě dostačující? Děkuji Petr

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, bohužel výrobce toto svítidlo vyřadil z nabídky. Nejsme schopni jej tedy již dodat. Pokud však chcete svítidlo, které půjde ovládat přes kontrolér s módy jako u Zetlight, tak Vám můžu nabídnout tyto alternativy:

Kontrolér:

Svítidla (jednu z variant):

Obě svítidla budou i přes rozdílný výkon pro popisované rostliny dostačující. U svítidla Chihiros pak bude potřeba přes kontrolér ztlumit výkon.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Zetlight ZN1200 16W 06.09.2015 15:57 Dobrý den, zařizuji si rohové akvárium 400 l pro tlamovce a i s rostlinami a uvažuji o 2× použít toto světlo. Krytí akvária bude vyrobeno 10 mm PP na každou půlku zvlášť. Představuji si to tak, že do každé půlky bych nechal vyfrézovat obdélníkový otvor 26×12 cm. Zajímalo by mne, kolim má sílu průhledná část toho světla? Jakou teplotu dosahuje ten chladič? (Protože máme kočku, která na akvárium leze a ten chladič by trčel nahoře). Dalo by se to světlo koupit bez těch držáků? Bude mi to stačit na hloubku 50 cm? Světlo by mělo být 11 cm nad hladinou. Jsem z Trutnova, dalo by se někde to osvětlení vidět? Děkuji předem za odpověď.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
chladič je při provozu na pohmat teplý až horký. Používáme jej nad akváriem, ale teplotu si hádat netroufám. Výrobce ji neuvádí - záleží na spoustě dalších okolností - teplota okolí atd. Určitě se ale o něj nespálíte.
Množství světla uvádí výrobce v jednotkách PAR a je znázorněno přímo u popisku úroduktu v našem eshopu: http://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/osvetleni-akvaria/zetlight-zn1200-16w
Světlo bez držáčků zakoupit nelze. Jedná se o komplet od výrobce. Držáček byste musel nějakým způsobem mechanicky odstranit.
Pro akvárium s tlamovcemi s anubiasy a vallisneriemi (jiné rostliny by s tlamovci stejně nepřežily) porostou s tímto osvětlením bez problémů. Záleží ale na rozměrech akvária, které jste nenapsal.
Sklad, kancelář i výdejnu máme v Opavě, kde je možné světlo vidět. Pracovní doba ve firmě je denně 8-16h.
Pokud mi zašlete nákres s rozměry akvária, mohu nabídnout i jiná osvětlení.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Zetlight ZN1200 16W 18.01.2015 16:07 Akvarium 60x30x36 je výška....stačil by tento výkon osvětlení také?domnívám se ,že by měl.Děkuji.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
na prodejně máme akvárium stejné velikosti a použili jsme toto světlo: http://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/osvetleni-akvaria/zetlight-za2430-21w Vypadá to takto: http://www.rostlinna-akvaria.cz/uploads/1064-akvarium-ada-styl.jpg Vše v něm roste výborně (nyní už nám funguje cca 4 měsíce).
Vámi uvedené světlo je spíše vhodné na akvárium tvaru kostky.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Zetlight ZN1200 16W 01.04.2014 08:42 Dobrý den, lze použít toto osvětlení pro akvárium velikosti 60x30x30? Jak naroste výkon oproti standardní 15w t8? Jak půjdou kobercovky? Děkuji

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
toto světlo bývá v zahraničí často používáno pro rostlinná akvária tohoto rozměru. Příkon je stejný, jako u T8, ale svítivost násobně vyšší. Kobercové rostliny porostou naprosto bez problémů.

Mohlo by vás zajímat