🔥Probíhá akce Více zde 02d 05h 57m 55s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Zkušenosti s testy

V kategorii: Parametry vody, testy

milosak - 17/12/2012

Salifert na fosfor mám.

Takže co mně na něm vadí je hodně málý rozdíl mezi barevnou škálou
stupnice (barvoslepej určitě nejsem)

Mám srovnání s JBL pro NO3 a SERA pro Fe.
JBL + SERA jsou o třídu lepší.


Danego78 - 15/01/2013

Chtěl bych se zeptat,jestli máte někdo zkušenosti s testy od Rataje,nebo jestli jsou to vyhozený peníze.Díky


Angus - 15/01/2013

Vyhozené peníze...pokud testy tak Tetra, Sera. Rataj šel z domu


marko41b - 16/01/2013

Ja som zatial nic ine nepouzival len SERA testy. Jedine v com mam maly problem u SERY je odcitat spravne test pH. Ale to je mozno vekom a slepotou... Inac mozem odporucit.


gumik - 20/10/2015

Koupil jsem si náhradní náplň na měření co2 od JBL a dal do skleněného dropcheckeru , ale vůbec mi neukazuje. Zkusil jsem ho smíchat s destilkou o hodnotě 4dkh , protože mám v akva 1dkh ,ale je to pořád stejné. Nevíte prosím někdo kde dělám chybu.


Vyghum - 23/10/2015

... a dal jsi to pak do akvária? ;o)
Reakce této metody měření obsahu CO2 v akvarijní vodě, je žalostně pomalá, takže doporučuji vydržet. Pokud nic neukáže, dej ho do sklenice se sodovou vodou, tam by měl zareagovat rychle. Pokud to bude beze změny, tak to reklamuj...


gumik - 24/10/2015

Mám ho v akva už několik dní ,ale stále nereaguje. S tou sodovkou to zkusím . Měl jsem původně jinou kapalinu i z dropchecrem z plastu, ale ten se mi rozbil. Ten mi ukazoval. Ovšem nevím jestli dobře.


Předchozí stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde