🔥Probíhá akce Více zde 01d 08h 09m 48s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Two worlds

V kategorii: Deníky a diskuze našich

grunda - 27/02/2013

teď pojedu klasiku, 1x týdně 1/3. už se těším na duben, to dám do akva terče a bude to kompletní


grunda - 28/02/2013

tak dneska dorazila Alternanthera reineckii "Mini" od Adama, už je zasazena. Adam mě potěšil, když jsem mu volal, že místo kytek přišel salát - Rotala Rotala wallichii, tak mi poslal novou - obě kytky dorazili O.K. fotky budou, až bude Alternanthera aspoň trošku vidět, zatím je schovaná mezi kameny a kytkami.


Gargamel - 01/03/2013

Jsi sledován B)
Zajímavé je, že na těch fotkách vypadá ten velký Gieseman jako nějaká maličká lampička v porovnání s akváriem. Kdy budeš pouštět výbojky?


danyboy77 - 01/03/2013

Covece Grunda to ma vymakane,cele svetlo mu ridi GHL pocitac tak,ze vybojky se rozsviti jen v urcite fazi dne. Je to fakt nadherna rampa,tise jsem slintal kdyz jsem ji videl :P


Gargamel - 01/03/2013

A co CO2? Je to přes pH controller? Jestli jo, tak by mě zajímalo nastavené pH.


grunda - 01/03/2013

tak výbojky jsou zatím vypnuté, nechci pokoušet řasy, než se rozjedou stonovky. pH Controler je zatím vypnutý, teď okyseluje vodu ADA, takže to nemá moc smysl, ale bude nastavený na 6,2. Další aktualizaci dám, až se to trošku rozroste


grunda - 05/03/2013

tak další aktualizace - nový nájemníci a pár nových kytek


LaXo - 09/03/2013

Ten Tiger lotus Red je nadherna rastlina.


grunda - 14/03/2013

tak se musím taky pochlubit. Nastal kompletní rozpad cryptošky - tropica (už se pomalu obnovuje) , zbytek kytek je O.K. vláknitá řasa co byla na mechu už je konečně na ústupu. Dnes přidána čerpací hlava Atman 201, jeden filtr prostě nestíhá vytvořit dostatečný proud, druhý je zatím u placek v druhém akva.


Gargamel - 14/03/2013

Tohle kryptokoryny dělají, u mě došlo úplně k tomu samému, ale hned se to zase spravilo a narostly nové listy.


grunda - 14/03/2013

já vím že to dělají, každopádně se tomu dá předejít dostatečným přidáváním CO2 a hodně měkkou vodou. Já jsem byl první týden po zalití akva vodou na dovolené - velký odpar, málo CO2, proto se cryptoška rozpadla. Každopádně je zvláštní, že se rozpadla jen Tropica, green i brown jedou normálně, stejně tak balansae


grunda - 19/03/2013

takže další aktualizace. Všechno roste jak má, až na mech. Přibyla Ricia.


danosh - 19/03/2013

Roste ti to pěkně, líbí se mi líbí ty kameny v eleocharisu :-)


grunda - 27/03/2013

tak další update - přibyli terčovci a cichlidky kakadu


grunda - 27/03/2013

i skříňka už se rýsuje


danyboy77 - 27/03/2013

Naaaaaaadhera ;) uplne jsi mi vratil vzpominky na moje tercaky ktere jsem mel. A ted jsi mi vnuknul myslenku jak by to vypadalo kdybych si pak zase poridil tak 5ks tercaku do iwagumi. Kdo vi jak by to vypadalo,co myslis? Letajici draci nad horama :D Koukam,ze ten ADA beetl dela krasnou mlhu ;) Udelej i fotku celeho akva ju? Tesim se.


grunda - 27/03/2013

celá fotka až o víkendu:P , musím vypnout filtry, vyčistit čelní sklo, srovnat listy lotusu, sehnat ryby do hejna atd. , to chvíli potrvá :D
beetle je supr, jen jsem ho už dvakrát posouval, teď je konečně na ideálním místě, bublinky lítají po celém akva
jinak terči v Iwagumi vypadají skvěle, ale není to pro ně to pravé, nemají rádi moc světla


danyboy77 - 27/03/2013

Tak jim kupim slunecni bryle :D a nebo jim zhasnu :P Ty lotusy vypadaji nadherne ;)


grunda - 27/03/2013

brýle neklapnou,nemají uši a padaly by jim :D a tma by se zase nelíbila tobě:P lotus je supr, jen se začíná moc roztahovat, už má dvě nové odnože, naštěstí už jsou obě zamluvené a budou rozdány


danyboy77 - 27/03/2013

Jojo tem co se tve akva z pocatku nezdalo,tak budou za chvili slintat jaka je to krasa ;)


Předchozí stránka

Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde