🔥Probíhá akce Více zde 01d 18h 26m 50s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Mini 40 l

V kategorii: Deníky a diskuze našich

tommate - 06/07/2012

podle mne je to staghorn, špatný poměr co2 a světla, většinou jsem jí měl (a viděl u kolegů) v nově založených a přesvícených akváriích


dartanan - 26/08/2012

[movie=youtube]4TmMZun6lVM[/movie]


dartanan - 26/08/2012

Pridane video akva, co2 diffuser je z lipoveho drievka


Miso - 29/08/2012

ta rastlina v strede je umela?
strk a kamene si odtestoval octom?
ako mas rozrobene to PMDD a kolko pridavas?
ake ma parametre vstupna voda?
kolko CO2 je rozpusteneho vo vode?

pri 0,7W/l toto musis riesit ;)


dartanan - 30/08/2012

Rastlina v strede nie je umela, je to monosolenium tenerum
strk som netestoval je to riecny strk, kupovany v akvaristike, riadne precisteny, ked isiel do akva
PMDD mam rozrobene, kazdu zlozku vlast, pridavam podla kalkulacky
parametre vstupnej vody neviem, akurat ze NO3 sa testom ani nedalo zmerat
dropchecker nemam, pridavam a sledujem spravanie ryb, ale staci im uplne aj 2 bubliny za 10 sekund
osvetlenie je upravene na 0,38 W/l a uplne to staci


arnie - 30/08/2012

Mě se to líbí, pěkné a čisté.;)


dartanan - 11/09/2012

Zdravim, ma niekto skusenosti s Heteranthera zosterifolia, v mojom akva sa jej strasne lamu listy, a rastie velmi rychlo do vysky. Pozrite obrazky nizsie. Za dva tyzdne mi zatiahla cela akva.


Gargamel - 11/09/2012

Heteranthera takhle vypadá normálně. Roste rychle a chce časté zasříhávání, jinak se vytahuje. Je to jeden z největších žroutů dusičnanů co znám a opadávání starších listů a jejich lámání je právě příznakem mála NO3. Toto lehké opadávání mi přijde ale v normě. pro jistotu změř NO3 testem.


dartanan - 11/09/2012

Hodnotu NO3 som meral dnes rano a vyšlo mi to medzi 10-25 mg/l čo je slušne podľa mňa, lebo som už dlho nepridávali KNO3, možno pomohla výmena biomolitanu vo filtri, pôvodne tam bol ten malý,čo je v fan 1.zväčšil som jeho objem asi cca 5 násobne.
By ma ale zaujímalo, ako ju zastrihovat.stačí odstrihnut vrch alebo ako?ďakujem za rady.


Gargamel - 11/09/2012

Prstem normálně odštípnout nebo nůžkama. Já jsem jí měl kdysi obrovský "kopec" půl na půl metru a každý týden jsem vzal velké nůžky a znovu vytvaroval jako křoví.


dartanan - 14/12/2012

Vedel by mi poradit, co chyba tejto rastline? Pozorujem to uz dlhsie, ale nejako som to neriesil.
Dakujem za postrehy


Předchozí stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde