🔥Probíhá akce Více zde 02d 10h 56m 58s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Hnědá řasa na dekoraci a starších listech

V kategorii: Řasy

ceklis - 02/12/2012

cital som ten clanok ale taky PAR meter je dost drahy nato ze to pouzijem raz a mam svetlo vlastnej vyroby :| musim sa spoliehat ze svetlo bude ok..inak neviem


danyboy77 - 02/12/2012

Gargamel ti tim nechtel rict aby jsis kupoval PAR metr. Zkus si s tech hodnot odvodit kolik PAR mas asi ty ve svem akvariu a podle toho uprav vysku osvetleni,nebo dobu sviceni nebo uber/pridej svetla.


ceklis - 02/12/2012

poradis mi ako?ked mam 3 ziarivky dlzka 120cm T5 a tam su 4 alebo 2 dlzka 60cm?daki priklad


danyboy77 - 02/12/2012

Zaloz si tu prezentaci sveho akva,nafot sve akvarium a co nejvice ho popis,jakou mas techniku,hnojeni,svetlo,vymeny vody atd. A pak ti urcite poradime. Takhle je to jako vestit s koule ;) Mas zarivky 3x54W HO? Jdu uz spat. Tak udelej tu prezentaci sve nadrze ju?


ceklis - 02/12/2012

mam prezentaciu aj osvetlenie nafotene :-)


danyboy77 - 02/12/2012

Ahoj Ceklisi. Omlouvam se ale vecer jsem uz u PC spal tak jsem si vubec nevsim ze uz mas davno prezentaci ;) A ted jsem si procetl celou diskuzi k tvemu akva a kluci ti tam uz myslim vse poradili. Jen na tvych fotkach nejde moc videt jak tam mas vyresenou tu rozstrikovaci rampu. Je po cele delce zadni steny?


ceklis - 02/12/2012

jedna roztrekovacia rampa potom 10cm medzera a potom dalsia rampa na jednej je UP atomizer.v prude by nebal byt problem ked mam Ph controller ten je na druhej strane asi bude v mnozstne CO2 neviem ake Ph mam nastavit teraz skusam az 6,3 dnes som cistil rampu a vsumol som si štetinkovu riasu tak problem bude CO2????

aka zivina chyba ked sa mi krutia listy?


Předchozí stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde