🔥Probíhá akce Více zde 02d 21h 26m 15s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Grundy tzv. bordel aneb nové akvárium

V kategorii: Obecně o rostlinách a

grunda - 10/12/2012

už jsem ho párkrát zkoušel a fungovalo to vždy perfektně. Navíc představa že měním co druhý den 400 litrů vody - měsíc, to fakt ne:(


Bedna - 10/12/2012

já právě nevím budu mít 36l ale nevim no zalezi to taky na rostlinach nebo je to jedno?


grunda - 10/12/2012

je jen pár rostlin, které nejdou použít, třeba blyxa, balansea.... jinak není problém


Bedna - 10/12/2012

chci udělat trávníček pomocí Eleocharis sp. 'Mini' a ještě se rozhoduji zda k tomu přidám nějakou menší stonkovkou kterou bych to trochu zvýraznil


grunda - 10/12/2012

Eleocharis sp. mini tam budu mít taky, k tomu kryptokoryny, tiger lotus - tohle přijde při suchém startu. Až bude voda tak tam přidám blyxu, balanseu, stonovky, Eleocharis sp. Xingu a Bolbitis Heudelotii.


Bedna - 10/12/2012

díky tak já to ještě promyslím :)


grunda - 11/12/2012

noční osvětlení


Bedna - 11/12/2012

pěkné,pomocí čeho je to udělané?přemýšlel jsem o něčem podobném ale slabším jen nevím jestli to má cenu :) (k tomu ještě když usínám mám rád tmu a nějaké noční světýlko bych možná ani nesnesl :) )


grunda - 11/12/2012

je to zabudované od výroby do světla, já mám akva v obýváku, takže teď, když je světlo zavěšené nad akva, je noční světlo nutnost


Bedna - 11/12/2012

jojo, já myslel že je to domácí výroba :)


grunda - 12/12/2012

i doma by to šlo vyrobit, je to v podstatě jen modrá dioda


grunda - 12/12/2012

GHL počítač a GHL Powerbar


Předchozí stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde