🔥Probíhá akce Více zde 03d 04h 44m 11s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Grundy tzv. bordel aneb nové akvárium

V kategorii: Obecně o rostlinách a

grunda - 06/12/2012

chci se pochlubit a zatím nemám kam, takže stav nového akva: akva už je doma(leží na posteli), dekorace - kameny a strom(jenom malý) leží pod akva na koberci, dnes dorazilo světlo - Giesseman Infiniti a počítač GHL s pH sondou + power bar. Filtry Eheim 2176 a 2180 + lili pipes jsou taky ready. Bomba s CO2 a Beatle je taky nachystaná. Takže už čekám jen na Adama Votavu - až mi pošle Aquasoil a kytky. Pak čekám návštěvu Gargamela a Danyho (pinzety jsou povinná výbava) na kafe:D


LaXo - 06/12/2012

Nóóó, ku niekomu prišiel Ježiško v predstihu :) Ticho závidím výbavičku a teším na výsledok.
PS: takú párty by som si teda nenechal ujsť!


Gargamel - 06/12/2012

Však si můžeš založit deník nádrže a přesuneme to tam.
Vidím, že jsi se vydal na cestu bez kompromisů :D Až bude někdy trochu víc času tak se rád zastavím. Mometálně řeším zkoušky, předtermíny a hlavně předvánoční šílenství v e-shopu, takže to budeš muset zvládnout beze mně.


Ardjuna - 07/12/2012

#66: Držím palce se zakládáním a doufám, že ti to bude dělat jen samou radost ;). PS: Doufám, že si tady k tomu založíš prezentaci.


grunda - 07/12/2012

prezentace bude, až bude co prezentovat, zatím je to hromada bordelu v pokojíčku:@ V neděli bych měl akva usadit na stojan, tak ho vyfotím a založím prezentaci.

to Gargamel: zkouškové mám taky, je to pěkný hnus. Po roce jsem se vrátil do školy a je to mazec:(


Bedna - 07/12/2012

#66 jsem zvědavý co z toho bude.

jak jsi jmenoval co vše máš tak by stála prezentace zato i toho jak říkáš "bordelu"

už se také těším až založím vlastní prezentaci ale zatím není moc proč,mám jen hotové světlo,stojan,a akvárium doma.Ostatní komponenty jsou taky doma ale schované a půjdou pod stromeček u nás totiž chodí Ježíšek přesně :P:D


grunda - 07/12/2012

bordel to pojmenovala manželka:D v neděli udělám foto před a po, žena už raději do pokojíčku ani nechodí, je to tam jak skladiště, věci na nové akva + stará třístovka - vše zapojeno, čeká na nového majitele, další třístovka - dřív krevetárko, dneska přechodné bydliště pro terče, no prostě mazec.
U nás ježíšek nechodí(prej jsem nebyl hodný), tak jsem si udělal radost sám:P


danyboy77 - 07/12/2012

Grundo,co je a k cemu slouzi ten GHL pocitac? Covece,jestli uz cekas jen na aquasoil a kytky,tak to budes uz ted zakladat co nevidet vid? ;) Ja bych ti moc rad prisel pomoct,ale jelikoz ted cele vikendy makam na byte at se muzu konecne s rodinkou nastehovat do vanoc do noveho bytu (pokud to stihnem :D ) a pres tyden jsem od rana do vecera v praci. Tak se asi nebudu moct ted urvat abych mohl prijet :o Ach jooo :o Kdyby jsi zakladal v lednu tak by to bylo super ;)

PS: A fotky urcite udelej at se muzem zatim pokochat :D Jsme jak mali kluci co? Jen ty ceny nasich hracek jsou vyssi :D


grunda - 07/12/2012

tak tak, cena je malinko vyšší:D GHL mám na řízení teploty, pH, postupné rozsvícení a stmívání světel, ovládání světel jako časovač, navíc to umí Redox a ještě nejaké srandy, simulace mraků, bouřek atd. . s kytkama nechci pomoct, jen lehce provokuji:D
do SZ ti posílám telefon, když budeš mít cestu kolem, tak se stav na kafe


grunda - 08/12/2012

tak dneska první pokrok, sestaven stojan a pověšeno světlo, zítra na něj postavím akva


Bedna - 08/12/2012

GRUNDO....dovolil jsem si rozdělit moji diskuzi a založit novou pro tvůj bordýlek :)


grunda - 09/12/2012

děkuju


grunda - 09/12/2012

fotečky:


grunda - 09/12/2012

další


Bedna - 09/12/2012

pěkný bordýlek :)

je už se těším na další postup ;)


grunda - 09/12/2012

teď čekám na Adama Votavu, Aquasoil a kytky, pak budu pokračovat dál


milosak - 09/12/2012

Včera jsem byl u něj.

Lidi před vánocema nakupujou, jak zteklí. :D

Držim palce, hlavně nepřesvítit rozjezd, to já umim dokonale :)


grunda - 10/12/2012

Budu se snažit:o akva půjde založit DSM, tak uvidíme


Bedna - 10/12/2012

Proč si se rozhodl pro DSM začátek? co tě přesvědčilo? trochu o tom uvažuji ale nevím :(


Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde