osvětlovací rampy od 785,- Kč
:: Obecně o akvaristice a rostlinách :: Filtrace a pohyb vody
Eheim   

danyboy 450l
 Danyboy TEST
 The Green Mountains
 Shrimp Garden

hdonoceni
clen danyboy77 napsal 678 příspěvků
hodiny 28/01/2014 18:26:47

Jo tam jsem to myslim videl taky v Hornbachu. A nebo akvaburzu.

hdonoceni
clen Hopeful napsal 28 příspěvků
hodiny 28/01/2014 20:00:25

V hornu nic v sanitě, zahradě i zoo. Na burze jsem byl a taky nic.

• estimative index tablety npk+mikroprvky

danyboy 450l
 Danyboy TEST
 The Green Mountains
 Shrimp Garden

hdonoceni
clen danyboy77 napsal 678 příspěvků
hodiny 28/01/2014 20:34:34

Tak zkus ty Kozmice. A nebo OBI nebo Baumax.

Staveniště

hdonoceni
clen makra napsal 84 příspěvků
hodiny 13/12/2015 13:51:47

Eheim Proffesional 3 - problém
Hledám rychlou radu. Zasekl se mi ventil na odepínání hadic, něco v něm prasklo (podle info z netu jsou tam ozubená kolečka, asi zuby). Dá se koupit náhradní, ale průšvih je, že nevím, jak dostat ten původní ven, filtrace nejede a CO2 přes atomizer tím pádem taky ne.
Neřešil to už někdo?

Velká neznámá
 Druhá šance

hdonoceni
clen Pepis napsal 183 příspěvků
hodiny 13/12/2015 21:16:07

Ahoj,
taky jsem to řešil. Pomůže je násilí. Šroubovák a kleště. Bacha, aby to neodnesla hlava filtru, jinak kupuješ novej. Prasknou tam ozubené kolečka a pak ten ventil nejde otevřít. Za nový jsem dával myslím něco kolem 500Kč.
Hodně štěstí a dej vědět, jak to dopadlo.

Staveniště

hdonoceni
hodiny 15/12/2015 15:04:52

Díky, už jsem sice objednal nový abych jen přepojil hadice, ale ten původní bych samozřejmě rád zachránil. Budu pak mít záložní, nebo spíš zdvojnásobím kapacitu filtrace.

Tanaka

hdonoceni
clen anub napsal 60 příspěvků
hodiny 15/05/2017 01:41:51

Dobrý den, chtěl bych si koupit tady ten filtr - Eheim professionel 4+ 600 - ale nemůžu ho dát pod akvarko,nemám tam misto. Můžu ho postavit vedle akvarka, výška akvarka je 50cm.Bude mi ten filtr spravne fungovat ?

Staveniště

hdonoceni
hodiny 17/05/2017 22:40:15

Můj eheim professionel3 byl vedle akva hlučný, trošku se zavzdušňoval i když byl vršek níž než hladina v akva. Teprve když jsem ho zkusil dát na zem, začal fungovat perfektně. (a tak jsem musel řešit novou skříňku kam se vleze)
Ten professionel 4 je koncepčně dost podobný, takže předpokládám, že se může stát totéž.

Přejít na fórum:

Máte zájem abychom Vás informovali o nových článcích na webu, nových trendech v akvaristice a slevách? Tak se přihlašte do odběru novinek.

Table 'rostlinn_eshop2.fusion_errors' doesn't existTable 'rostlinn_eshop2.fusion_errors' doesn't exist