🔥Probíhá akce Více zde 02d 04h 52m 16s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Eheim

V kategorii: Filtrace a pohyby vody

grunda - 27/01/2014

zkusil bych Hornbach


danyboy77 - 28/01/2014

Jo tam jsem to myslim videl taky v Hornbachu. A nebo akvaburzu.


Hopeful - 28/01/2014

V hornu nic v sanitě, zahradě i zoo. Na burze jsem byl a taky nic.


danyboy77 - 28/01/2014

Tak zkus ty Kozmice. A nebo OBI nebo Baumax.


makra - 13/12/2015

Eheim Proffesional 3 - problém
Hledám rychlou radu. Zasekl se mi ventil na odepínání hadic, něco v něm prasklo (podle info z netu jsou tam ozubená kolečka, asi zuby). Dá se koupit náhradní, ale průšvih je, že nevím, jak dostat ten původní ven, filtrace nejede a CO2 přes atomizer tím pádem taky ne.
Neřešil to už někdo?


Pepis - 13/12/2015

Ahoj,
taky jsem to řešil. Pomůže je násilí. Šroubovák a kleště. Bacha, aby to neodnesla hlava filtru, jinak kupuješ novej. Prasknou tam ozubené kolečka a pak ten ventil nejde otevřít. Za nový jsem dával myslím něco kolem 500Kč.
Hodně štěstí a dej vědět, jak to dopadlo.


makra - 15/12/2015

Díky, už jsem sice objednal nový abych jen přepojil hadice, ale ten původní bych samozřejmě rád zachránil. Budu pak mít záložní, nebo spíš zdvojnásobím kapacitu filtrace.


anub - 15/05/2017

Dobrý den, chtěl bych si koupit tady ten filtr - Eheim professionel 4+ 600 - ale nemůžu ho dát pod akvarko,nemám tam misto. Můžu ho postavit vedle akvarka, výška akvarka je 50cm.Bude mi ten filtr spravne fungovat ?


makra - 17/05/2017

Můj eheim professionel3 byl vedle akva hlučný, trošku se zavzdušňoval i když byl vršek níž než hladina v akva. Teprve když jsem ho zkusil dát na zem, začal fungovat perfektně. (a tak jsem musel řešit novou skříňku kam se vleze)
Ten professionel 4 je koncepčně dost podobný, takže předpokládám, že se může stát totéž.


Předchozí stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde