🔥Probíhá akce Více zde 02d 14h 20m 24s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

E-shop

V kategorii: Připomínky a náměty ke stránkám

copiapoa - 27/12/2012

Funguje E-shop?Mě momentálně včera ani dnes nejde odeslat objednávka.Dík.


copiapoa - 27/12/2012

No a omlouvam za špatné zařazení do vlákna,jsem se asi ukliknul nějak,pardon.


administrator - 27/12/2012

A co přesně nefunguje? Kdy nastane chyba? E-shop by měl fungovat, testovací objednávku se podařilo odeslat. Případně můžete odeslat objednávku na emailovou adresu: eshop@rostlinna-akvaria.cz


copiapoa - 27/12/2012

Zboží jde normálně uložit do košíku,vypsat adresu atd. a při kliknutí na odeslat objednávku se neděje nic,tak jsem myslel,že neni v provozu.


administrator - 27/12/2012

Zkuste to tedy možná ještě jednou. Nevím, zda-li jste vyplnil všechny údaje. Pokud některý z povinných údajů chyběl, tak rámeček kolem políčka zčervenal. Prakticky vše, kromě komentáře je povinné.


copiapoa - 27/12/2012

Zkusil jsem znovu,byl jsem si jistý,že jsem vypsal všechno,ale přesto jsem zkusil znovu a nic.Zboží dám do košíku,potom zatrhnu platbu z česka,potom zatrhnu platbu převodem z účtu,potom vyplnim všechny údaje kromě komentáře a potom kliknu na odelat objednávku a nedějě se nic.Napadá Vás něco proč to nejde?


administrator - 27/12/2012

Podívám se na to, objednávku odešlete raději na výše zmiňovaný email: eshop@rostlinna-akvaria.cz

Za způsobené problémy se omlouváme.


copiapoa - 27/12/2012

Jasně v pohodě a uvedu do emailu,že zaplatim převodem tak to pujde?


administrator - 27/12/2012

Určitě, ještě tam připište kontaktní údaje.


marko41b - 11/02/2013

Mam problem so spatnou vazbou na e-shope. Po odoslani objednavky sa nic nedeje. Pisal som aj cez kontaktny formular a stale nic.
Neviem co sa deje, v minulosti prebiehalo vsetko pruzne.


administrator - 11/02/2013

Na všechny dotazy z mailu jsem již odepsal. Pokud nepřišel potvrzovací email a emailová adresa byla zadaná správně, tak nejspíše skončil ve spamu. Momentálně objednávky bez problému přicházejí a nikdo si nestěžoval už několik měsíců. Pokud by Vám ani z formuláře nešel odeslat mail, tak nám napište na adresu: eshop(zavináč)rostlinna-akvaria.cz


marko41b - 11/02/2013

Vsetko je pochopene a dakujem.


Sentinel - 19/02/2013

Nevím jestli jsem nekde přehlédl nějakou informaci ale z e-shopu zmizely substráty, upozornil me na to kolega který chtěl objednávat deponit mix.

Jen tak ze zvědavosti - substráty už nebudou nebo je to jen dočasný stav?
Díky za info.


administrator - 19/02/2013

Ano, vydali jsme se cestou, kde máme vše skladem a nic nepřeposíláme, což je bohužel v Česku častý jev (mám na mysli všeobecně). Bohužel o substráty nebyl takový zájem a nejsme schopni konkurovat hojně prodávaným ADA substrátům, které prodávají jen vybrané eshopy. Možná, že se v budoucnosti vrátí minimálně Deponit mixy a přibudou substráty, které se v CZ&SK shánějí těžce, ale v blízké době to neplánujeme.


smoks - 24/02/2013

Již nějakou dobu se mi nezobrazuje e-shop. Je normálně v provozu?


administrator - 24/02/2013

E-SHOP jede v kuse bez pauzy. Můžete mi chybu přiblížit? Načte Vám alespoň něco, nebo pouze bílá stránka?

Odkaz na eshop: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/


smoks - 24/02/2013

Nabídka na levé straně je asi v pořádku, ale pravá strana je bílá


administrator - 24/02/2013

a když sjedete kolečkem dolů, tak se tam taky nic neobjeví? Popřípadě nemáte to přiblížené (ctrl+kolečko dolů nebo nahoru)


smoks - 24/02/2013

chybička asi bude jinde, nejede mi to v chromu, v IE je to v pořádku. Omlouvám se


Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde