🔥Probíhá akce Více zde 04d 10h 07m 59s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

E-shop

V kategorii: Připomínky a náměty ke stránkám

administrator - 24/02/2013

Není za co se omlouvat, možná jen máte nějaký doplněk v chromu. Případně jdou doplňky mazat v: nastavení -> rozšířené ;)


Furcatus - 10/09/2013

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda funguje e-shop? Udělal jsem velkou objednávku za cca 14000 Kč a dost na ní spěchám, protože akva jej již zařízené a rostliny osazené. Potvrzující e-mail jsem nedostal, den co den posílám na e-shopu dotazy na stav objednávky a stále nic. Mrtvo. Dělá to na mě skoro dojem, že o moji objednávku nestojíte. Je to škoda, vaše stránky se mi líbí a velmi oceňuji vaše kvalitní rady v diskuzích. Nerad bych šel objednávat jinam, opravdu. Ale potřebuji vědět na čem jsem.


Burik - 10/09/2013

po odeslání objednávky jsi tam měl červeně napsáno co dělat,když nepřijde do 10 minut potvrzovací email..

tady to neřeš a napiš přímo na eshop@rostlinna-akvaria.cz


Furcatus - 10/09/2013

Díky za zaslání SMS, jsem rád, že se vše vysvětlilo. Těším se na zásilku ve čtvrtek a zdravím. TR


danyboy77 - 10/09/2013

Bylo by i mozne udelat v e-shopu registraci aby nebylo potreba pri kazde objednavce vypisovat adresu atd?;)


administrator - 11/09/2013

Do budoucna to máme v plánu, ale momentálně nám tu stojí kupa práce, takže se k tomu jen tak nedostaneme :)


Předchozí stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde