🔥Probíhá akce Více zde 01d 00h 08m 30s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

antistresss

V kategorii: Deníky a diskuze našich

marko41b - 21/03/2013

Po dlhsej odmlke trocha aktualizacie, kedze za par dni ma nadrz dva mesiace.
Vsetko ide podla planu, rastliny vyzeraju zdravo a rybicky sa zatial nestazovali.


marko41b - 21/03/2013

A trocha z ineho sudka.
Moje kralovstvo z mojho bezneho pohladu za barom s chutnym drinkom a moj vecne napomocny junior;)


marko41b - 25/03/2013

Dnes som sa nahodou dostal do lekarne a ked uz som tam bol, tak mi nedalo nespytat sa ci nemaju lekarsku vazelinu na mazanie tesneni a pohyblivich casti filtra. Pani lekarnicka samozrejme odvetila ze jasne ze maju a ponukla mi toto http://www.vitar.sk/sk-vazelina/vitar-vazelina-269 . Samozrejme ze som to kupil kedze EHEIM vazelina ma len 5g a tato 110g za tu istu cenu a bez postovneho. Co myslite mozem ju v klude pouzit?


dobrman101 - 25/03/2013

Buď bez starostí a klidně jí můžeš použít. Výsledek bude o.k. a ber to že neplatíš jen tu značku EHEIM. Jinak by to stálo 20krát víc;)


Ardjuna - 25/03/2013

Zkus si ještě pročíst diskuzi na rybicky.net:
http://rybicky.net/forum/6635-udrzba-tesneni--vazelina-eheim. Někdo tam uvádí, že do vodního prostředí lze použít výhradně jen "silikonovou vazelínu".


marko41b - 27/03/2013

Dva mesiace po zalozeni nadrze.


grunda - 27/03/2013

pěkně se ti to rozrůstá, a jako bonus to vypadá opravdu dobře


danyboy77 - 27/03/2013

Taky se mi to libi ;)


Burik - 24/06/2013

vypadá to moc pěkně..
měl jsem (vlastně teda stále mám ) problém se Staurogyne..nejdříve odspodu opadalo všechno listí..a pak i uhnil stonek a kořeny..Vůbec nevím čím to je.Tak jsem spodek odstřihl a znova zasadil,jsem zvědavý,co to udělá


marko41b - 28/06/2013

Ja som to mal len po zalozeni nadrze. Trvalo to asi mesiac. Nepovolil som s udrzbou a vsetko sa casom dalo do normalu. Nech sa dari


Předchozí stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde