Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Jak balíme a posíláme rostliny

Zasílání akvarijních rostlin poštou není v dnešní době žádný problém. Rostliny vydrží ve vlhkosti ve tmě balíku bez jakékoliv újmy klidně i 3-4 dny. Rostliny od nás však jdou k zákazníkovi zpravidla jen jeden den, což jejich kvalitu vůbec neovlivní. Za 10 let, kdy každý den odešleme spoustu balíků s rostlinami jsme vypracovali systém balení rostlin, který zaručuje, že rostliny dorazí ve výborné kondici ať už v létě nebo v zimě.

Hlavní výhodou je to, že je naše pěstírna součástí skladu v Opavě. Rostliny jsou tedy v expedici do pár minut po vyjmutí z pěstební vany. Propracovaný systém balení nám umožňuje rostliny zasílat v jednom balíku s akvarijní technikou a jiným příslušenstvím.

Na fotografiích níže vidíte způsob balení, díky kterému rostliny dorazí neporušené. Sáčky udržují u rostlin vlhkost a zároveň propustnost vzduchu, bublinková fólie zamezí vzájemnému pomačkání a tvrdá krabice chrání rostliny před dalšími předměty v balíku, jako jsou filtry, hnojiva nebo cokoliv jiného. Čárový kód zajistí, že zabalené rostliny skončí ve správném balíku se zbytkem Vaší objednávky.

 

 Každá rostlina obsahuje štítek s jejím názvem, aby bylo možné rostlinu v akváriu umístit na správné místo. Cena v e-shopu je vždy za jeden košíček nebo kelímek v případě invitro varianty

 

 

 

Jakmile doma balíček otevřete, zkontrolujte zda jsou rostliny v pořádku. Pokud by se náhodou stalo, že by se prodloužila doba dodání nebo by došlo k jinému problému, stačí rostliny vyfotit mobilem a fotku poslat na náš email. Naši pracovníci okamžitě provedou reklamaci a pošlou nové rostliny nebo vrátí peníze k Vaší spokojenosti.Samozřejmě v naprosté většině případů nyní stačí jen rostliny vytáhnout z košíčků nebo kelímků, opláchnout pod tekoucí vodou a zasadit do akvária.