Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Jak balíme a posíláme rostliny

Zasílání akvarijních rostlin poštou není v dnešní době žádný problém. Rostliny vydrží ve vlhkosti ve tmě balíku bez jakékoliv újmy klidně i 3-4 dny. Rostliny od nás však jdou k zákazníkovi zpravidla jen jeden den, což jejich kvalitu vůbec neovlivní. Za 10 let, kdy každý den odešleme spoustu balíků s rostlinami jsme vypracovali systém balení rostlin, který zaručuje, že rostliny dorazí ve výborné kondici ať už v létě nebo v zimě.

Hlavní výhodou je to, že je naše pěstírna součástí skladu v Opavě. Rostliny jsou tedy v expedici do pár minut po vyjmutí z pěstební vany. Propracovaný systém balení nám umožňuje rostliny zasílat v jednom balíku s akvarijní technikou a jiným příslušenstvím.

 

Jak zajistíme bezpečnou přepravu k Vám

Rostliny jsou baleny ve velmi kvalitních sáčcích, které jsou vyrobeny z pevného materiálu a tím znemožňují deformaci rostlin.

Sáčky jsou před expedicí speciálně svařovány, tím se zaručuje, že rostlina bude mít dostatek vlhkosti a přirozenou atmosféru. 

Krabice jsou složeny ze 70% FSC kartonu (výrobek z šetrně obhospodařovaných lesů) a zbylých 30%je tvořeno z recyklovaného materiálu.

Krabice jsou velmi pevné, což zajišťuje další ochranu při přepravě a zamezuje dalšímu poškození rostlin. Zároveň jsou opatřeny otevíratelným páskem, což umožňuje jednoduché vybalení rostlin.

  

Každá rostlina obsahuje štítek s jejím názvem, aby bylo možné rostlinu v akváriu umístit na správné místo. Cena v e-shopu je vždy za jeden košíček nebo kelímek v případě IN-VITRO varianty.

 

Jakmile doma balíček otevřete, zkontrolujte zda jsou rostliny v pořádku. Pokud by se náhodou stalo, že by se prodloužila doba dodání nebo by došlo k jinému problému, stačí rostliny vyfotit mobilem a fotku poslat na náš email. Naši pracovníci okamžitě provedou reklamaci a pošlou nové rostliny nebo vrátí peníze k Vaší spokojenosti.Samozřejmě v naprosté většině případů nyní stačí jen rostliny vytáhnout z košíčků nebo kelímků, opláchnout pod tekoucí vodou a zasadit do akvária.