🔥Probíhá akce Více zde 02d 18h 53m 18s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Wabi-kusa

V kategorii: Deníky a diskuze našich

LaXo - 12/11/2013

Dne 12.11.2013 v 20:57 byla založena prezentace akvária Wabi-kusa.


LaXo - 12/11/2013

Ahojte, chcem sa s Vami podelit o pár ukážok z mojej poslednej tvorby. Tentokrát to nebude akvárium, ale Wabi-kusa. Pridám pár fotiek aktuálnych kúskov. Sú to už všetko emerzy, pripravené na vloženie do pekného číreho skla, porcelánu... Ich rozmery sú minimálne 13cm v priemere. Budem rád za Vaše názory, pripomienky...


Takže sľúbené foto:
A viac aj na FB:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.182390085285818.1073741829.179702325554594&type=1


danyboy77 - 12/11/2013

Laxo nadhera ;) a tohle se pak da strcit i do akva tak jak to dela Amano pri zakladani?


LaXo - 12/11/2013

To este otestovane nemam, teoreticky tomu v ceste nic nestoji. Tieto su asi o trochu vecsie a skor pestrejsie osadene.


danyboy77 - 12/11/2013

Zalozil jsis novou zivnost? Drzim palce at se ti dari ;)


Burik - 13/11/2013

Vypadá to vážně skvěle.Začni to prodávat..lidi ti urvou ruce..já to koupím jako první:-)


danyboy77 - 13/11/2013

Vsak muzes na www.rastlinydobytu.sk To vytvoril Laxo ;-)


Burik - 13/11/2013

Ahá,to jsem nevěděl,super,dík


LaXo - 13/11/2013

Ahojte, ten shop je este v uvodnej faze, zatial neuplny. Ale ked sa to tu spomenulo (nechcel by som si tu robit reklamu na shop asi to sem nepatri). Pripadne budem rad za postrehy, pripomienky ako zlepsit. Kazdopadne dakujem za pochvalu. Vela zdravia!


danyboy77 - 13/11/2013

Proc by to sem nepatrilo? Konkurence to preci neni ;) a je to tvuj vytvor a treba se o nej podelit ;)


LaXo - 13/11/2013

Ok, som rad, snad to nebude vadit adminom tohoto webu (ked tak to zmazte). Ale ked sme pri tom, rad by som ponukol kompletnu sadu prislusenstva, tzn. Svetla, sklo/porcelan, noznicky, ostrekovace...jednoducho tak aby si zakaznik mohol kupit "kompletku", (samozrejme so zlavami ;)
Pri tej prilezitosti, ak niekoho z vas nieco napadne ako tip na tovar, pripadne zdroj budem rad, napriklad svetlo. Uz dlhu dobu zistujem cim na wabi kusa (v mojom pripade som nazval Vorasu) svietit. A poviem ze to nie je sranda. Neni 6000K ako 6000K! Ale zda sa ze som prave dnes odskusal svetelny zdroj ktory je fakt pecka. Som jednoducho toho nazoru ze ak treba svietit, tak nech tie farby su realne a ziarive, nie hnusne "technotronicke" (moj slang) ako je tomu pri lacnych LEDkach.


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde