🔥Probíhá akce Více zde 02d 16h 11m 47s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Two worlds

V kategorii: Deníky a diskuze našich

grunda - 08/06/2013

díky chlapi, ta kytka je: Cryptocoryne wendtii 'Tropica'
řasy taky chvilku rostly, teď už jsou pod kontrolou


danyboy77 - 08/06/2013

A na fotkach ti sviti ve svetle jen zarivky nebo i vybojky? A otazka k ph kontroleru. Kdyz je ta sonda u hladiny a meri ph vody a zmeri nejakou hodnotu co2 je pak i ta sama hodnota u dna? Nebo je tam rozdil Honzo?


grunda - 08/06/2013

na fotkách jedou jen zářivky, pH by mělo být stejné, ale je fakt, že jsem to nikdy neměřil. Distribuce CO2 je něco jiného, jde o proudění vody kolem kytek u dna


grunda - 10/07/2013

tak pár nových kytek


LaXo - 10/07/2013

Krasavci su to ;)


Gargamel - 10/07/2013

Přiznej se, jak dlouho jsi před focením čistil zubním kartáčkem ty kameny? :D


grunda - 11/07/2013

zubním kartáčkem bych to dělal ještě dneska, mám na ně ocelový kartáč :D


grunda - 16/08/2013

pár nových fotek


grunda - 16/08/2013

ještě jedna


danyboy77 - 16/08/2013

Ahoj Honzo ;)
Cim ty ty tercaky dopujes? Jsou cim dal vetsi, rostou jak z vody :D Vypada to cim dal lip ;) Do popredi jsi vysadil Staurogyne repens?


grunda - 16/08/2013

terčáci jsou tajemství šéfkuchaře (vánoce se blíží a kapři jsou drazí :D ), akva pomalu prochází proměnou, eleo ustoupí Staurogyne, trošku víc se musí rozjet mechy a dosadí se pár posledních kytek a snad už to konečně bude ideální


Dejvwa - 19/08/2013

Sákra, já chci taky tak hezký rostliny :D ta Rotala Wallichii je úplně nádherná, mě hned na začátku zdechla, asi kvůli nedostatku světla (0,3W/l). Jenže jak přidám světlo, objeví se staghorn. Jak prosímtě měříš těch 15 bublinek za vteřinu? :D


grunda - 19/08/2013

spočítám bubliny za minutu a vydělím 60ti :D
tak nějak baj očko jsem to tipnul;)


grunda - 21/10/2013

tak se musím pochlubit, byl jsem 14 dní pracovně pryč a po návratu akva jedna velká katastrofa. Odešlo mi přídavné čerpadlo, v akva bylo špatné (slabé) proudění a důsledek - všechny stonkovky shodily spodní patra, všechno si pěkně hnilo v akva, takže přišla kalamita řas, kryptošky se začaly taky rozpadat, no prostě mazec. Dneska jsem se to pokusil dát aspoň trošku do pořádku, výsledek - po 5ti hodinách práce vypadá akva jak po výbuchu, hnus na hnus :(:(


Vyghum - 21/10/2013

Jo jo, to je hned. Naše "vyšlechtěné" sytémy svícení, hnojení, a celkové údržby akvária jsou bohužel citlivé na změny. Pak stačí málo (porucha čerpadla, výpadek proudu, péče rodiny o akvárium, ...) a je tu problém se kterým se pak jeden potýká X týdnů, než vše zase vyladí....
Tak přeju silné nervy a hlavně dost trpělivosti při napravování tohohle průšvihu.:|


grunda - 21/10/2013

pevné nervy mám, jako každý akvarista, ale fakt mě to sere, akva už bylo skoro nachystané na finální fotky


Ardjuna - 22/10/2013

Zrovna jsem si prohlížel tvoje fotky ze srpna, a chtěl jsem ti napsat, že to máš opravdu nádherné. Tak ti teď přeju, aby se ti to brzy povedlo obnovit.


grunda - 22/10/2013

díky, bylo. Jinak kalamita pokračuje, díky velkému množství rozkládajících se kytek i přes výměnu 50ti % vody včera, dnes dalších 50%, to zabalily komplet všechny tetry červenoústé, placky naštěstí zvládají kalamitu bez problémů. Kurva já bych do toho kopl :@


grunda - 26/10/2013

kalamita - řasy. Na stonokovce je pěkně vidět růst s čerpadlem, bez čerpadla, s čerpadlem. A taky kalamita řas


acik - 28/10/2013

ty to zvládneš,akva bude zase super!!!!


Předchozí stránka

Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde