Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

NATURAL

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Jan Zolich - 02/01/2013

Dne 02.01.2013 v 19:14 byla založena prezentace akvária NATURAL .


Jan Zolich - 02/01/2013

nějaké fotky


Jan Zolich - 02/01/2013

Nějak jsem asi nepochopil vkládání fotek.Už jsem tu přidal devět fotek a nikde nejsou.


danyboy77 - 02/01/2013

Podle me muze byt problem ze mas fotky moc velke. Ja kdyz jsem chtel vlozit fotky ze zrcadlovky tak se mi zadna neulozila (nijak jsem je neupravoval) ale fotky z mobilu mi ulozit jdou.


administrator - 02/01/2013

Tak jsem zvedl maximální velikost z 15MB na 40MB, ale to už je fakt maximum, budu muset zavést nějak automatický script na zmenšování fotek, jinak Vám bude načítat stránka 5 minut.


danyboy77 - 02/01/2013

Vito pokud by bylo mozne neco takoveho vymyslet tak by to bylo urcite pohodlne a fajn ;) Ale jinak staci kdyz nebudem lenivy a fotky si pred ulozenim zmensime :D


Ardjuna - 02/01/2013

V popisu nádrže píšeš, že už jedeš asi 2 měsíce bez CO2. Znamená to, že nepřidáváš ani žádný "tekutý uhlík" (např. jako EasyCarbo nebo Excel)? Ptám se proto, že kobercovým rostlinám typu Hemianthus a Eleocharis se obvykle bez CO2 moc dobře nedaří. Docela by mě proto zajímalo, jestli jsi za ty 2 měsíce bez CO2 zaznamenal nějaký posun v jejich růstu a vitalitě? Také by mě zajímalo (jestli se můžu zeptat), jaké používáš osvětlení => typ + vzdálenost od hladiny/substrátu? Budu rád, když se podělíš o své zkušenosti s pěstováním rostlin. Předem díky!


Jan Zolich - 02/01/2013

Používám dvě 120cm zářivky 865 a vzdálenost od hladiny je asi 10-12cm. Co se týká co2 tak už asi dva měsíce jedu bez něho i bez jakýchkoliv tekutých uhlíku.Dokonce ani nehnojim a žádné změny jsem nezpozoroval.Rotala jede stále krásně do červena, hnědovka se sem tam osype bublinkami kyslíku a hc je beze změn.Nikde nic nežloutne ani neuhnívá.Jenom mechům se moc nedaří,ale dávám to za vinu hodně teplé vodě a asi hodně světla.


Jan Zolich - 02/01/2013

Co se týká automatického skriptu tak ten vítám.Protože ani nevím jak zmenšit ty fotky :@ :D
Jestli má někdo recept "JAK" tak poraďte blbovi. ;)


danyboy77 - 02/01/2013

To ze nevis jak zmensit fotku neznamena,ze jsi blb ;) ju? Staci fotku otevrit v prohlizeci obrazku v pc kliknout pravym na obrzek a udelat to podle screenu ...


Jan Zolich - 03/01/2013

Díky za pomoc,ale je v tom menší háček.Ta aplikace mi nefunguje- nemám plnou verzi.Zkusím se podívat po netu jestli najdu nějakou freewarovku.V nejhorším to zůstane bez fotek :@


stafflik - 03/01/2013

Stahni si Irfan View. De to tam taky celkem jednoduše a je to zadáčo


Jan Zolich - 03/01/2013

Díky za tip. Irfan už mám nainstalovaný,ale je v angličtině tak tomu nerozumím.Byla u toho i čeština tak jsem ji taky nainstaloval ale asi špatně protože to mám furt v angličtině. Nemohl bys mi tu dát stručný popis jak ty fotky zmenšit? ( na co mám kliknout)


Jan Zolich - 03/01/2013

I když se zvedla max.velikost souboru na 38,15MB tak nejsem schopen vložit ani jednu 5MB fotku.Teď zkouším vložit fotku 1,78MB tak jsem zvědav.


Jan Zolich - 03/01/2013

..


Jan Zolich - 03/01/2013

,..


Jan Zolich - 03/01/2013

PÁR FOTEK


Jan Zolich - 03/01/2013

DALŠÍ


stafflik - 03/01/2013

Jasny. Otevři si obrázek který chceš zmenšit. Ztiskni ctrl+R a vyskoči ti tabulka. V levé části zaškrtni 640x480. Tím se zmenší rozměr fotky a pak dej "Uložit jako", nebo stiskni S a vyskočí tabulka kam chceš uložit fotku a vedle je na výběr kvalita. Tak tym posuvnikem to stahneš vic doleva. Tym zmenšiš kvalitu a tím i velikost souboru. Jak moc, to už musíš vyskoušet..


Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde