🔥Probíhá akce Více zde 01d 18h 47m 28s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Kde umistit CO2 mixer?

V kategorii: CO2 - oxid uhličitý

Ole - 16/09/2012

Ahoj,

mam jeden dotaz. Mam CO2 bombu s jehlovym ventilem, pocitadlo bublin.
Napojeno do akvaria primo na CO2 mixer, coz je takove male cerpadlo, ktery bubliny rozbije na spoustu malych.

Dotaz mam k umisteni takoveho mixeru.
Ted ho mam v akvarku a bubliny se nemuseji dostat vsude v akva k rostlinam. Navic proud z mixeru se trosku bije s proudem z bio filtru.

Uvazuju ze bych ho (mixer) dal do posledni komory biologickeho filtru, ze ktere jde voda primo do rozstrikovaci rampy do akvaria.
Co byste doporucili prosim? Neutece to CO2 uz primo pred tim, nez se dostane do akva?
dekuji Ole


milosak - 16/09/2012

U mixeru to bude pravděpodobně fuk, kam ho dáš, a pakliže funguje správně, tak i sebemenší proud krásně roznese mlhobublinky.

Já mám pouze difuzor na jedné straně (delší) a naproti vývod z filtru.

Osobně bych ho nikam dovnitř necpal, aby byl pod kontrolou, ale to je pouze můj názor.


ceklis - 05/10/2012

čo je lepsie Difuzor alebo mixer??ja som dostal od suseda Ferplast CO2 Energy Mixer ale nejak tomu neverim ze by to mohlo byt lepsie nemam to odskusane.skusal to niekto???


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde