🔥Probíhá akce Více zde 02d 06h 10m 04s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

FarCry Scape

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Farcry - 11/09/2013

Dne 11.09.2013 v 10:44 byla založena prezentace akvária FarCry Scape.


Farcry - 11/09/2013

Nove predelane 63l akvarko, stary Layount uz me nudil, tak jsem se pustil do neceho noveho. Layount je hodne zalozen na kemenech a velkem svahu. Rostliny jsou eleocharis, staurogyne, hemianthus, telesus, a dva mechy ted nevim nazev:D

Vse sazeno invitro. Bylo potreba 5 kelimku. Zakoupeno v prirodni-akvaria.cz , skvela kvalita a hlavne mnozstvi rostlin z jednoho baleni.

Substrat,pisek a kameny jsou ADA,

Takze ted se kocham a cekam, jak se vse rozjede.

Mejte se


Burik - 11/09/2013

to bude hodně pěkný,až to pořádně zaroste:)


Farcry - 11/09/2013

diky diky:)


danyboy77 - 11/09/2013

Taky se mi libi ;) tak se tesim jak to zaroste.


Farcry - 16/09/2013

tak a mam tady problem..nevim kde jec chyba, zda v tom, ze rostliny byly invitro..ale zacinaji mi listy eleocharisu zlotnout, staurogyne listy sklovati..nechapu co se deje..hnojim..vodu ted menim co 2 dny..

nemate nekdo postrehy co se deje? vice foto


Angus - 16/09/2013

Ahoj, není to přeměna submerzní na emerzní formu? Také jsem měl Eleocharis invitro a udělal přesně totéž. Zhnědnul a tak jsem ho ostříhal co nejvíce u substrátu. Nyní už mi tvoří krásný trávníček... řekl bych, že je to normální. Měnil bych častěji vodu, aby se ve vodě nehromadil čpavek od starých lístků


Farcry - 16/09/2013

ok, snad to bude tim..)


Angus - 18/09/2013

Ty si tam narval rybičky a krevetky ihned po založení? :(


Farcry - 18/09/2013

jo narval, ale to je v pohode. protoze je to jen predelana nadrz, jen jinak layount a jine rostliny..substrat je puvodni stejne tak jako i voda, teda ta se samozrejme meni..

proste jsem vypustil vodu, dal pryc stare rostliny, udelal novy layunt, zasadil nove,zapustil zase puvodni vodou..delal jsem to takhle vicekrat a nidky ryby ani krevety neztradaly..


samorzrejme nejsem blazen do noveho akva s novym substratem cpat hned ryby:D


Angus - 18/09/2013

Jo tak toho jsem si nevšiml, promiň :) Já jsem právě myslel, že je to nová nádrž a zkoušíš co vydrží :)


Farcry - 18/09/2013

ok v pohode:)))


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde