🔥Probíhá akce Více zde 00d 07h 15m 10s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

CO2-Mixer

V kategorii: CO2 - oxid uhličitý

nius - 17/01/2014

Ahoj má někdo skušenost s tímto mixerem,nevím zda si ho mám koupit.


danyboy77 - 17/01/2014

Vypada to hrozne:D


Spirit78 - 17/01/2014

Doporučuji atomizér na hadici od filtru:
https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/co2-do-akvaria/co2-vnejsi-atomizer-na-hadici-12-16mm
Má nižší spotřebu CO2 než klasické skleněné difuzory, ale musí se provozovat na vyšším tlaku, takže je to náročnější na těsnost všech komponent, ale jsem maximálně spokojený, a hlavně je bezúdržbový.


danyboy77 - 17/01/2014

Spirit ma pravdu,taky ho doporucuju,sam ho pouzivam ;-)


Burik - 18/01/2014

Taky mám atomizér,ale bohužel po změně filtrace na Eheim Classic 2215 se mi zavzdušňuje..Tetra filtru to nevadilo..asi budu muset zkusit nějaký externí reaktor na úplné rozpouštění co2


Javaharlal - 18/01/2014

Ja mam presne ten atomizer, ale o malickych, az neviditelnych bublinkach nemoze byt ani reci. Po zapnuti CO2 to tak skutocne chvilu je, ale za nedlho sa zacnu z vypustu filtra vychadzat vcelku velke bubliny. Snad je ale vo vode CO2 dost rozpusteneho.


danyboy77 - 18/01/2014

A kolik bublinek za sekundu poustis? Cca?


optimas - 18/01/2014

Mám taky ten externí atomizér a mám ho namontován za filtrem a jdou z rozstřikovací rampy a po celém akva jemné mikro bublinky


Spirit78 - 19/01/2014

Pouštím tak 2-4 bublinky za sekundu (bohužel se mi od elmag ventilu hřeje jehlový a jak se ohřívá, tak začne pouštět víc bublinek, bych to potřeboval spíš opačně).
S tím, že by bublinky byly vetší časem jsem se nesetkal, jdou stále velmi jemné, ani nejsou skoro vidět.
Hlavně je nutné ten atomizér namontovat na výstup z filtru, protože sám o sobě ty bublinky dělá tak malé, že už není třeba je tahat přes filtr (což bych řekl, že je trochu kontraproduktivní, protože do fitru potřebuješ kvůli bakteriím spíš dostat více kyslíku než CO2, ale třeba se pletu).


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde