🔥Probíhá akce Více zde 01d 20h 15m 19s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Burikovo

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Burik - 15/11/2013

Tu tam mám teď a nejsem si jistej,že mi tahle barva vyhovuje.No uvidíme,díky za postřehy


Burik - 29/11/2013

Tak jsem nakonec koupil obyč. Osram výbojku..za necelých 400Kč.Je to také 5600K,ale světlo je o něco studenější,než Giesemann,takže jsem zatím spokojen..ikdyby měla vydržet poloviční dobu,tak je to ok,za ty prachy.


grunda - 30/11/2013

dej fotku, ať se taky pokocháme


Burik - 30/11/2013

Obávám se,že můj foťák tu změnu nepobere


grunda - 01/12/2013

škoda, rád bych si to prohlídl. Časem budu muset vyměnit svoje výbojky a Giesemann má docela nechutné ceny


Burik - 01/12/2013

Zkusím večer udělat fotku..Ale asi to vidět nebude..Nicméně,když kouknu pouhým okem,tak je to patrné..Líbí se mi to tak víc,není tak moc žluté.
Ale zase to není tak modré,jako nad Ada akvárii.
Taky jsem musel světlo zvednout o 15cm výš,jelikož nová výbojka svítí výrazně víc,než ta stará.
Jelikož je to moje první výbojkové světlo,tak jsem takové rozdíly mezi starou a novou výbojkou nečekal.
Jinak kytky se mi červenají víc,pod tou Osramkou,ikdyž je výš.

Myslím,že bys koupí neprohloupil,vzhledem k cenovému rozdílu oproti Giesemann speciálce


Burik - 01/12/2013

neumím fotit akva..Přijde mi to furt stejné,ale třeba tam změnu uvidíš.
Foto krátce po výměně vody a střihu rostlin

Boční pohled a Elantine Hydropiper


grunda - 01/12/2013

vypadá to opravdu dobře, časem ji taky zkusím


Burik - 01/12/2013

Jo,zkus..Dám echo,jak se akva chová po delší době pod tou výbojkou..Ale psal mi Roman Holba,že Osramky používal dlouho a v pohodě


grunda - 01/12/2013

tak to je supr , a za ty prachy ....


danyboy77 - 02/12/2013

Vypada to super ;)


Burik - 10/12/2013

Elatine 5 týdnů pod vodou


Burik - 22/12/2013

Všechno tam roste jako divé..Bohužel po výměně výbojky se objevila i zelená vláknitá řasa..asi žabí vlas
PMFE na to nefunguje..zkusím snížit dobu i intenzitu osvětlení


danyboy77 - 22/12/2013

Mi se objevila taky kdyz jsem uplne oholil kytky a laboroval s co2. Ale po par tydnech zmizela. Tak zkus vydrzet a namotavat ji. Treba ti pak taky zmizne ;-)


Burik - 23/12/2013

Jo,já motám motám...:-)Byla hlavně v mechu,které jsem ostříhal a snad to bude ok.-)


Burik - 01/01/2014

Japonec na koberci :-)


Burik - 06/01/2014

Zdravím potřebuju radu..
Jelikož na akva nebude v následujících měsících moc času,tak uvažuji za změnou layoutu.A jelikož je potřeba rotalu každých pár dní tvarovat a stříhat,tak půjde pryč.
kopec napravo zůstane..ale celá levá strana půjde do pryč...kámen,rotala,staurogyne..všechno ven.
Chtěl bych mít levou stranu prázdnou a mít tam jen koberec z Elatine.
Kopec bych chtěl trochu rozšířit kořenem,který bude mít větve do levé strany..Bude co nejvíc u zadního skla.Obalím ho Anubiasy a Microsorii trident.
Co vy na to?


Burik - 30/01/2014

Aktuální stav.


Burik - 05/02/2014

Tak nějak to vypadá dnes.


Burik - 05/03/2014

Roste to..fotky mobilem..omluvte kvalitu;)


Předchozí stránka

Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde