Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

30l pro krevety

V kategorii: Deníky a diskuze našich

kraken192 - 14/06/2012

Dne 14.06.2012 v 11:20 byla založena prezentace akvária 30l pro krevety.


Vladik - 14/06/2012

Čumím jak puk na ten objem. 30 litrů a vypadá to jako by to bylo minimálně sto. Ten layout a rozmístění je úžasné. Akorát to máš nějaké zakalené, to je nově založené?


kraken192 - 14/06/2012

Zakalené to je, sázel jsem Cubu, co plavala na hladině :-) A taky filtr nemá moc průtok, jak jím rozpouštím CO2, takže budu muset vymyslet asi něco jinýho na rozpouštění CO2. Ale ještě nevím co.


kraken192 - 15/06/2012

Dneska jsem přidal čerpadlo jen pro rozpouštění CO2, takže filtr už nebude bržděn. Konkretně jsem přidal čerpadlo MICRO-JET MC 320, které má trochu vyšší výkon, takže by i to rozpouštění mohlo být lepší (přidal jsem video).


kraken192 - 25/06/2012

Včera jsem změnil způsob regulace CO2. U tohoto akvárka jsem používal pouze obyčejné škrtítko, teď jsem ho nahradil jehlovým ventílkem ze zapalovače, ale furt to není ono. Příjde mi, že oboje se za nějakou dobu samo přivře. Má někdo stejnou zkušenost? Čím regulujete průtok CO2 do akvárka (miniakvárka)?


tedy - 25/06/2012

Já jsem používal cca rok taky ten jehlový ventil ze zapalovače a šlapal dobře, žádný problém.
Jinak pokud ti nevyhovuje tak si kup normální jehlový ventil - já mám na svojem setu camozzi, měl by být kvalitní, funguje ok, dá se jemně regulovat. http://www.tech-con.cz/Produkty/Ventily.aspx?IdSer=326
stojí jenom nějakých 250 kc takze to není nic hrozného.


kraken192 - 08/02/2013

Tak ventil už nějakou dobu běží a super. Koupil jsem najaký podobný, nastavil jsem 1 bublinku za cca 10-15s a vše zatím hezky roste. Taky jsem zakoupil externí filtr Elite Crystal Flo 20 a zatím velká spokojenost :-)
Pár fotek


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde