🔥Probíhá akce Více zde 02d 06h 14m 12s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

112l kytek!

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Neio - 05/10/2014

Dne 05.10.2014 v 17:27 byla založena prezentace akvária 112l kytek!.


Neio - 05/10/2014

Je to můj první pokus o rosltiny. Do dneška jsem choval pouze cichlidy ve velkých nádržích a tam se kytky neohřejou:)
Bohužel po prvním týdnu se objevují řasy. S Hnědou jsem počítal ale s velkými "vlasy" přes víkend co jsem byl pryč už tolik ne:( Bude potřeba nějak zakročit.


Neio - 05/10/2014

Nějaké rady?? Přidat průtok snížit dobu svícení + Easy carbo?


grunda - 05/10/2014

tipl bych si čerstvé akva a světelná palba


Neio - 06/10/2014

Je to asi přesně tak:/


grunda - 06/10/2014

uprav svícení, přidej rychle rostoucí kytky a tu řasu namotej na špejli. Plus pravidelné výměny vody, za měsíc si to sedne


Neio - 06/10/2014

Ok doufam jsem že prave bude rostlin dost..Ale prikoupim nejaky rychlerostouci..Vymena 1x za 3 dny 30% vody + nitrivec pro galaxky?


grunda - 07/10/2014

nitrivec netřeba, stačí měnit vodu. Kup nějaké obyčejné, pak je vyhodíš - třeba nějaký růžkatec, je to plevel a stojí pár korun. Jinak tenhle postup je špatně - první je třeba zajet akva (tak měsíc), pak dát ryby


Neio - 07/10/2014

No já o tom vím a byl i takovej plán jenže jsem dostal nabídku která se neodmítá ohledně ceny za galaxky..Tak jsem je musel vzít a než abych je dal do nějaké jiné nadrže nezaběhlé tak je už dám radši sem:)


Neio - 09/10/2014

Chtěl bych se ještě zeptat co se týče proudu, narval jsem tam At-201 na plno uváděno 400l/h..škrtím to tak na 3/4 a i tak mě příjde že to dost líta v tom akva je to normální? Rybám to je asi jedno jak pozoruju.


grunda - 10/10/2014

všechny kytky by se měly hýbat (jako když pofukuje vítr)


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde