Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Spuštění sekce "Prezentace nádrží" - TESTOVACÍ PROVOZ

V kategorii: Nezařazené

prezentace n�d��

Dnes byla spuštěna sekce "Prezentace nádrží", kde můžete vkládat svá akvária a radit se s ostatními o jeho problémech.

Záměrem je vytvořit komunitu lidí, kteří si navzájem budou radit v tom, co a jak v akváriu zlepšit. V deníku a diskuzi k akváriu se můžou řešit aktuální problémy nádrže, problémy s řasami apod. Můžou se tam taky psát plánované změny layoutu, techniky atd. aby mohli i ostatní pomoct při výběru techniky, rostlin apod.
Aktualizujte taky pravidelně prezentaci a parametry vody, aby potencionální rádci mohli po položení otázky rovnou odpovědět na problém.
Zdejší prezentace se liší od těch na ostatních serverech v tom, že má sloužit jako místo, kde se budou diskutovat problémy, změny a možná vylepšení tak, abychom vymáčkli z každého akvária to nejlepší.

Pokud budete mít např. problémy s řasami, můžete si rovnou založit prezentaci a vyplnit formulář o akváriu. Následný dotaz poté umístěte rovnou do diskuze k nádrži. Následně můžete aplikovat na vašem akváriu rady a aktualizovat stav prezentace a pokračovat v diskuzi/deníku tak, aby se problém úspěšně vyřešil.

Pokud zakládáte nové akvárium, můžete zde tuto cestu také popsat od počátku. Fáze záběhu akvária je ta nejtěžší a případná pomoc ostatních se bude jistě hodit, nehledě na to, že všechny tyto deníky budou velice užitečné i pro další čtenáře, kteří si tak mohou vzít poučení z cizích chyb a vyhnout se tak chybám vlastním.

Tady naleznete Prezentace nádrží

Zde probíhá diskuze k Prezentacím nádrží. Máte-li jakékoliv náměty a připomínky, neváhejte nám je v této diskuzi sdělit: diskuze k Prezentacím nádrží

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde