Popis
U rychlosti výroby čisté vody skrze reverzní osmózu vstupují dva hlavní faktory - teplota a tlak vstupní vody. U tlaku se považuje za ideální 0,45 MPa a výše. Při čerpání vody z vodovodního řádu je tlak zhruba 0,3 MPa a pokud bydlíte v 8. patře panelového domu, máte tlak minimální, to výrazně zvyšuje ztráty efektivnosti RO systému.
U tohoto kitu dostanete Čerpadlo pro 50-75GPD, zdroj, senzory vysokého a nízkého tlaku (již namontované a zapojené) a potřebné spojky a hadičky na zapojení do systému. Doporučujeme ještě přikoupit jeden sedimentační předfiltr abyste zamezili zanášení čerpadla a tím zajistili jeho delší životnost.
K provozu musíte mít na sestavě nainstalován zpětný ventil. Veškeré sestavy reverzní osmózy zn. INVITAL zpětný ventil obsahují, v případě, že na Vaší sestavě zpětný ventil nemáte, můžete jej zakoupit zde.
Hodnocení produktu
Zatím nebylo přidáno žádné hodnocení s textovým komentářem, buďte první a pomozte ostatním s výběrem!
doplnit informace
Technické parametry
Objednávací číslo: | S00009 |
---|---|
Výrobce: | Rozšiřovací kity sestav INVITAL | Vše od INVITAL |
Kategorie: | Rozšiřovací kity sestav |
Dostupnost: | na dotaz (zaslat dotaz) |
Dobrý den. Kde by som našiel návod ako pozapájať hadičky do zostavy? Vstúpi a vystupi su označené ale problém mi roby ta 4 cestná spojka kam ju dať. Ďakujem
INVITAL
Dobrý den,
před vstupem do čerpadla musí být zapojen spínač nízkého tlaku (ten s T kusem) a za čerpadlem spínač vysokého tlaku, který případně zapojujeme před koncovou část osmozy (např. před nádrž, plovák anebo kohoutek)
Dobrý den chci se zeptat jestli je tento cerpadlovy kit i s drzakem?
INVITAL
Dobrý den,
ano, čerpadlový kit obsahuje i držák.
Dobrý den, chci se zeptat jaký sedimentační předfiltr lze použít k čerpadlovému kitu pro zvýšení účinnosti 50-75GPD . U kitu je sice odkaz na předfiltry, ale nevím který je vhodný a co k tomu potřebuji dokoupit, abych ho mohla k čerpadlu připojit. Děkuji
INVITAL
Dobrý den,
mělo by stačit zakoupit Sedimentační filtr pro osmózu RO3 75GPD a k tomu 2x Napojení na hadičku se závitem 1/8.
Dobrý den, mám od Vás čtyřstupňovou RO s membránou 75 GDP. Chtěl bych ji vyměnit pomocí kitu s membránou 200GDP a restriktorem 800ccc. Chtěl jsem se zeptat jestli by tato sestava fungovala i po přidání čerpadla. Píšete, že čerpadlo je pro 50,75 a 100GDP, proto se ptám.
INVITAL
Dobrý den,
ano, membrána 200 GPD má stejnou velikost a lze jí používat stejně jako membránu o výkonu 75 GPD.
Dobry den, je to vcetne napajeni, nebo treba prikoupit? Kdyz tak prosim o link at to muzu rovnou prihodit Dekuji
INVITAL
Dobrý den,
jedná se o kompletní soupravu, tedy součástí je i napájení.
Dobry chcem sa opitat či sa môže dat do suda s vodou a bude tlačiť do osmozi sam alebo musí byt ešte napojení na vodovod ďakujem za odpoveď
INVITAL
Dobrý den,
toto čerpadlo bohužel nedokáže vodu nasát samo. Musí být tedy napájeno vodou.
Dobrý den.Dá se toto levnější čerpadlo regulovat? Kdy bude asi skladem? A je k němu nějaký CZ manual k zapojení? Děkuji
INVITAL
Dobrý den,
regulace bohužel není možná, jelikož ve většině případu potřebujeme tlak co nejvyšší a je tedy zbytečné ho regulovat. Návod je určitě součástí balení, ovšem přesné datum naskladnění v současné době neznáme. Osobně to tipuji na 1-2 měsíce.
Dobrý deň aký je rozdiel medzi týmto čerpadlom a druhou variantou Vami ponúkaného čerpadla kde je cena úplne odlišná? https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/reverzni-osmoza/cerpadlo-pro-reverzni-osmozu myslím konkrétne túto verziu. ďakujem
INVITAL
Dobrý den,
princip fungování u těchto čerpadel je prakticky stejný. U kitu však dostanete více příslušenství za výhodnější cenu.
Zeptejte se odborníků
Nenašli jste níže odpověď na to co jste hledali? Zeptejte se nás: