🔥Osvětlení Sinkor v akci Více zde 02d 11h 07m 42s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Údržba kobercových rostlin,jak je stříhat a co očekávat...

V kategorii: Údržba rostlin a akvária

ryby rybicky - 19/02/2015

Zdar, mám doma glossostigma elatinoides ale strašne se táhne na horu. Pár krát jsem jí zastřihl
u písku že se chytne dole ale nic. Akva výška 33cm nad tím 4aqua 2x8w + blau 13w je možné že je málo světla? nebo jí něco chybí? NO3 40mg PO4 1mg fe nevím přidávám Ferox podle návodu. Dal bych foto ale nevím jak.:)
Dík


grunda - 19/02/2015

málo světla, málo CO2, málo fosforu. Co mikroprvky, hnojíš?


ryby rybicky - 20/02/2015

Hoj micro pokud tedy není ve Feroxu a rataj řasobijci asi ne. Myslíš že to světlo bude málo ? Tedy nejde tak o tu glossu ale obecně pro ten sloupec vody. Co2čko bublám tak na hraně když jsem přidal tak mi klekli šneci, otíci vyseli pod hladinou.

měl jsem tam LED pásky líbilo se mi to světlo ale táhlo se to nahoru taky tak možná že by nebylo chyba ve světle ale v tom hnoji?

A ještě rovnou dotaz el.tenellus můžu zastřihávat také aby byl hustší u písku?

Dík moc


Předchozí stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde