Akvárium s řasokoulemi Více zde 01d 05h 19m 45s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Two worlds

V kategorii: Deníky a diskuze našich

grunda - 20/12/2012

Dne 20.12.2012 v 18:46 byla založena prezentace akvária Two worlds.


grunda - 20/12/2012

Akva bylo založeno metodou DSM, časem budou přidány další kytky.


danyboy77 - 20/12/2012

A kde jsou fotky kluku :|


grunda - 20/12/2012

nejsou, nejde mi to založit:(


grunda - 20/12/2012

něco je tady: http://rybicky.net/nadrze/16789


danyboy77 - 20/12/2012

Sajze abend to bude urcite tim,ze je zitra konec sveta :D

Kolik hodin ted denne budes svitit Grundo? A pojede osvetleni naplno?


grunda - 20/12/2012

svítit budu 10 hodin, zářivky jedou od 10% do 100% (3 hodiny), pak 4 hod. naplno, uprostřed se zapnou HQI výbojky a budou hodinu smažit do akva, nakonec ze 100% do 10%(3 hodiny).
Jinak konec světa nebude, ještě nemám akva hotové, takže nic:P


danyboy77 - 20/12/2012

To je ale super vychytavka mit na svetle volume doprava a doleva ;)

A ja si taky myslim,ze nic nebude :D je to jak s nasima politikama,slibujou a pak hovno hovno :D


Gargamel - 20/12/2012

Ou nechtěl bych celou prezentaci vypisovat aby se mi to nakonec vymazalo :D
Na co tam máš u těch kryptokoryn ty popisky jak v botanické zahradě, aby jsi nezapomněl která je která nebo tam vodíš návštěvníky a vzděláváš je? :D


grunda - 20/12/2012

nenaděláš nic, aspoň si zopakuji psaní na kompu:D ty cedulky u kryptošek, tam mám vysazené tiger lotusy, abych nezapoměl kde jsou:@


Vladik - 21/12/2012

Dobrá vana, už se těším na výsledek. Co plánuješ za ryby?


grunda - 21/12/2012

přijdou tam terčovci a nějaké tetry


grunda - 22/12/2012

takže pár dalších foteček, už je komplet dosázena Eleocharis sp. Mini


danyboy77 - 22/12/2012

Ahoj Grundo :-)

Mel bych prosim te technicky dotaz k DSM.

1) Je treba rosit rostlinky hned od zacatku? A je treba odvetravat tak dlouho dokud se neodpari oroseni skel?

2) Je mozne ze kdyz si v malem akva zasadim par kosicku HC a az mi to po par tydnech zaroste cele dno ze by bylo akva pripraveno k zaliti. Tak misto zaliti bych ty rostlinky vyndal a zasadil je znovu,ale do velkeho nove zakladaneho akvaria taky DSM metodou?


grunda - 22/12/2012

hoj Dane,
bod 1: já kytky rosím, mám v akva velké kopce a málo vody - rozdíl mezi přední a zadní částí akva je cca 15 cm, jinak rosit netřeba. Odvětrávání je třeba pouze v případě, že máš akva uzavřené sklem, já mám na akva fólii a spoustu míst kudy jde do akva vzduch.
bod2 : není problém si sám HC předpěstovat tak jak jsi napsal


danyboy77 - 22/12/2012

Diky za info tohle jsem potreboval vedet ;) Tak a tobe se to ted uz bude jen zelenat. Zasadit sp.Mini musela byt docela piplacka vid? Ale je to krasna rostlinka.


grunda - 22/12/2012

dej mi pokoj, sázel jsem tuhle mini poprvé a dokud nevychladnu, tak nikdy víc:D


danyboy77 - 22/12/2012

Ale prosim te,vzdyt jsi to delal rad :D Da se ta sp.Mini sehnat i jinde nez od Tropicy?


Bedna - 22/12/2012

Když jsem byl u Adama nabízel mi Sp. mini od jiného výrobce než je Tropica ale ta moje hlava dubová to nějak vypustila.

také chci sp mini je opravdu tak malinka? myslim ze je to pro mne skvela volba do nadrze 40x30 na krasny travnicek? co myslis?

jinak taky budu zakladat DSM máš nějaké rady čeho se třeba vyvarovat?


Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde