Akvárium s řasokoulemi Více zde 01d 16h 23m 01s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

toldove AKVA

V kategorii: Deníky a diskuze našich

toldo - 17/06/2012

Dne 17.06.2012 v 17:16 byla založena prezentace akvária toldove AKVA.


Miso - 17/06/2012

zdar, tych 0,5mg/l pridavas alebo nameras v akva?


Miso - 17/06/2012

0,5mg/l Fe, som myslel ;)


Vladik - 18/06/2012

Pěkné a čisté, tak to má být.


Ardjuna - 18/06/2012

Možná to ode mě bude nošení dříví do lesa, ale pokud bych chtěl srazit teplotu v akváriu, tak na to podle mých zkušeností bohatě stačí pár větráčků od PC, které ti budou odvětrávat prostor pod světly. Já u mého akvárka používám několik větších ventilátorů (průměr 25 cm), které se běžně používají na bočnicích u PC skříní, a musím říct, že mi to srazilo teplotu v nádrži z původních cca 27-28 st.C na 23 st.C (v létě max. 25 st.C). Má to ale také jednu nevýhodu: celkem rychle se ti bude odpařovat voda z nádrže a bude ji tak potřeba častěji dolívat!


toldo - 20/06/2012

Zdravím ....MISO- to Fe 0,5 mg/l sa snažím dodávať a udržiavať +- ...vo vodovodnej vode nemaá asi nič Fe ..teda aspoň moje testy to ukazujú :@

....MARCEL o tých ventilátoroch som všeličo pozeral aj som nad tým rozmýšľal konkrétne že na jednaj strane bude 12 cm ventilátor ako sa používajú nachladenie PC a na druhej tiež zapojený opačne...výsledok je ten že ľutujem rezať diery do môjho krytu na akva ...takže ho mám celý otvorený ..aspoň teda v lete týždenne sa mi odparí cca 7-9l vody ..... ale dík za návrh ...som rád že si niekto pozrel moje akva.. :D


Miso - 03/09/2012

ja keby som chcel namerat 0,5mg/l Fe tak to tam musim liat na vedra :D

... tie ventilatory pomozu aj v kryte, ale najucinnejsie je to pri otvorenom akva (zavesene svetlo, rampa) to fakt stiahnes teplotu razantne, ale pri velkosti tvojho akva by sa tych 7l odparilo denne ;)


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde