🔥Osvětlení Sinkor v akci Více zde 02d 23h 50m 57s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Tobolky na Osmocote

V kategorii: Hnojení

kchrz - 04/03/2013

O víkendu jsem kompletně postavil nové akvarium 400l. Do dna 2 velké balení Dennerle DepomintMix, na vrch jemný černý křemičitý písek, hromada kořenů, kamenů, květeny ... a teprve když jsem vše dodělal a napustil vodou, jsem si všiml krabice Osmocote, jenž jsem zamýšlel prosypat dno. Skleroza je hrozna nemoc.

Máte nějakou radu, jak dodatečně dostat do dna Osmocote? Koukal jsem "lékové tobolky", ale nemám se k nim jak dostat.
Máte někdo nějaké rady?
Díky


Sentinel - 04/03/2013

v lekárně ti je prodají... tam kde michaji leky. Zajdi se zeptat. mají různé velikosti z hlavy nevím velikost. ale bylo to něco jako 00 nebo tak nějak.


kofejn - 04/03/2013

Ty tobolky jsou ideální. V lékárně je jedna asi za 1.50Kč. U vás není nikde poblíž lékárna?
Jinak bych je zkusil zamrazit do malých formiček na led (třeba z platíčka od vitamínu Cetebe), pak vyloupat a šoupnout do dna.


kchrz - 04/03/2013

Což o to, já ve špitále dělám, ale vztahy jsou tu asi jako kdekoliv jinde :@ , takže holt je pod rukou asi nedostanu. Skočím se tam zeptat. Dík


Sulja - 10/03/2013

Zkus zde.


http://www.fichema.cz/tobolky-zelatinove-c-167.html?zenid=439b8235d9097431683703d7f226c358


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde