Akvárium s řasokoulemi Více zde 01d 10h 51m 50s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Three rocks on the slope

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Hanys - 30/08/2013

Dne 30.08.2013 v 18:00 byla založena prezentace akvária Three rocks on the slope.


Hanys - 30/08/2013

Poslední dobou jsem trochu propadl nano akvariím a rozhodl jsem si takové pořídit.Dal jsem si trochu práci a z setu Aquael 20L je z toho nakonec tohle.Akvarium je přelepené původní černý tmel vypadal nezvhledně tak jsem ho rozlepil a na vlastní riziko slepil což se mi povedlo moc dobře.Velké díky patří klukům z www.prirodni-akvaria.cz bez kterých by tento projekt nemohl být rezalizován.Zatím tam bude jenom HC ale možná ještě časem pořidím jiné rostlinky.Přídávám pár fotek ze zakládání.


Hanys - 30/08/2013

Další foto.


Hanys - 30/08/2013

Ještě pár foto.


danyboy77 - 30/08/2013

Jsi sikula ze jsis to tak pekne slepil ;) Jake jsi pouzil lepidlo (znacku).


Hanys - 31/08/2013

Soudal Originál akvaristické lepidlo a drží líp než ten černý tmel.


Hanys - 15/09/2013

Tak máme tu třetí týden a už se rostlinky vzpamatovávaj z toho šoku jak jsem na ně svítil 1,16W/L.Ted' jede pouze jedno světlo a je to v pohodě.Jinak jsem od kluků z www.prirodni-akvaria.cz koupil na zkoušku očekávané In-Vintro rostlinky a vzal jsem parvulu a byl jsem v šoku že za pár kaček jsem dostal až hodně což mně velice potěšilo a vidím v tomhle určitě budoucnost oproti košíkovým rostlinkám které jsou menší a neosadí te s němi takovou plochu jako s in-vintrem.Dávám pár fotek ze zabíhání a příští výměnu vody dosázím zbytek parvuly nemněl jsem čas dosázet všehno :-D


Hanys - 19/09/2013

Tak dneškem konečně dostalo moje nano akvárium menší upgrade v pohobě vnějšího filtru Eheim Eco Pro 130 a Lily pipes trubek.Voda má na fotkách menší zákal kvůli rychlemu zaběhnutí nadrže bylo přidáno aditivum ADA BACTER 100.Zítra už přidám konečně otíky a krevetky do AQ at' už to trochu vypadá.


Hanys - 10/10/2013

Tak po menším nezdařeném úspěchu jsem překopal AQ a tady je výsledek.Zatím to vypada moc hezky tak uvidíme.Jinak rostliny full In-Vintro TOP stav.


Hanys - 24/11/2013

Tak akvárium už prošlo zaběhnutím a já už se raduju z krásy jak se rozrůstají rostliny :-)


cho-se - 24/11/2013

zdravim,dokazes to i bez co2 takto vypestovat koberec ci huste rostliny?


danyboy77 - 24/11/2013

Jde to taky. Koukni na Marceluv web v sekci akva bez co2. Tom Barr tam pise ze HC mu fici pri dostatku svetla u dna 60-70PAR.


Hanys - 25/11/2013

Bohůžel bez co2 to vyzkoušeno nemám ale i když by jsi zajistil všechny důležité živiny v tom správném množství stejně musíš na ně docela slušně svítit aby se rostliny plazily po substrátu tak stejně ti ta nejdůležitější živina pro tvorbu fotosyntézy bez které by jsme na zemi nemohly být bude chybět.Ale možná to půjde ale tohle je mnohem jednodužší a přirozenější možna trochu nákladnější ale to jde v ruku v ruce.


Hanys - 26/06/2014

Zdravím akvaristi po delší odmlce jsme zpět a zrovna zkouším led osvětlení které se mi začlo čím dál tím více líbit tak jsem koupil modul 10W a zatím jsem moc spokojen uvidíme jak na to rostliny.
Rostliny:Ludwigia repens,Glossostigma elatinoides,Staurogyne spec. ,Rotala green(uvidíme jak to pojede),substrát komplet ada systém
Osvětlení:10W LED modul 12V 900 lm 6500K° 900mA(běží zrovna na 9V 500mA)


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde