🔥Osvětlení Sinkor v akci Více zde 02d 08h 01m 16s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

The mysterious root

V kategorii: Deníky a diskuze našich

danosh - 22/01/2013

Nemusíš se podceňovat ;) nebylo to zas tak těžké vyrobit, spíš to dlouho trvalo... Suma sumárum dělal jsem na tom asi 5 dní... než zaschlo lepidlo, tmel a barva... Ale vyplatilo se :) Ale jednou stačilo :D


danosh - 27/01/2013

Zdravím všechny, jelikož zítra chci dolívat vodu do akva, chtěl bych se zeptat, zda-li bude stačit hnojit 1/3 dávek z EI, tzn. 10 mg/L NO3 : 1 mg/L PO4 : 7 mg/L K : 0.2 mg/L Fe týdně. CO2 budu přidávat doporučenými dávkami z Easy-Carba (2ml na 50l vody). Díky za odpovědi.


danosh - 11/02/2013

Aktualizace: 14 dní po zalití vodou


danosh - 11/02/2013

Omlouvám se za nekvalitní fotky některých živočichů


danosh - 11/02/2013

Zatím to vypadá hodně dobře, rostliny začali růst až po týdnu od zalití. Kromě GDA na skle se žádná řasa neobjevuje.


Ardjuna - 11/02/2013

Opravdu moc pěkný rozjezd. Držím palce, aby šlo všechno dobře i nadále.


danosh - 11/02/2013

Díky Marceli :-)


LaXo - 11/07/2013

Pekna praca, nejaky update?


danosh - 12/07/2013

Ahoj laxo, sem rád že se ti to líbí, od někoho kdo má tak pěkné akvárka jako ty to potěší :) Poslední dobou jsem neměl moc čas, tak jsem dával aktualizace pouze na rybicky.net, kdyby si chtěl vidět podrobnou historii akvária podívej se tam :)

http://rybicky.net/nadrze/16793

Jinak jsem zjistil, že jsem měl nepoměr mezi světlem a množstvím CO2 při dávkování uhlíku z EasyCarba, tak jsem snížil osvětlení z 18W na 13W. Na začátku prázdnin jsem začal dávkovat CO2 z tlakové láhve, rozdíl je drastický... to co mi s Easy carbem rostlo měsíc mi teď naroste za týden, zachoval jsem 13W úsporku, kterou jsem včera vyměnil zpátky za 18W jelikož se mi zdá, že 13W je málo - didiplis a micranthemum se tahají za světlem, což před tím nedělali, tak uvidím jak zareagují na změnu světla, zatím svítím 7 hodin, nechci to uspěchat, postupně se chci dopracovat k 9-10 hodinám.
Co se týče layoutu, došlo taky k menší změně, vyměnil jsem na kořeni mech za microsorum mini, sagittariu jsem vyměnil za lilaeopsis novae-zelandiae, líbí se mi tam daleko víc jak ta sagittaria... musel jsem znovu zasadit HC jelikož mi ho vytahali ze substrátu Japonici. Japonici mi všechny do jedné utekly přes filtr ven, CRS se zadím drží ale ještě se mi nerozmnožili :(


LaXo - 12/07/2013

Tak drizm palce, nech Ti to slubne rastie. To Microsorium nebude moc tienit spodnemu porastu?


danosh - 12/07/2013

To microsorium stíní pouze Micranthemum micranthemoidesovi vlevo u kořene, dnes jsem si s tím trošku pohrál a všechny ty listy co stínili jsem přesměroval tak, aby v tom místě bylo více světla :)


Předchozí stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde