🔥Probíhá akce Více zde 04d 20h 03m 52s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

The Green Mountains

V kategorii: Deníky a diskuze našich

grunda - 20/11/2013

pomaličku, měl jsem chuť se na všechno vy..... a akva prodat, už se to lepší, ale na můj vkus příliš pomalu.
p.s. větší telka nebude, max. vetší akva :D


danyboy77 - 20/11/2013

Vetsi akva? Jsi blaaazen :D nakonec skoncis u toho, ze si v domku udelas velky bazen, ten osadis kytkama a tercema a budes se do nej chodit potapet :D


grunda - 21/11/2013

to by byl ideální stav :D


danyboy77 - 12/12/2013

Dnesni akva. Kondice rostlin neni podle mych predstav 100% :| ale makam na tom a stale se ucim :D


danyboy77 - 17/01/2014

The Green Mountains rescape ;) vcera jsem v akva udelal novy layout. Tak snad vse pujde podle planu.


Burik - 17/01/2014

No nevím..v tom středu se mi to nelíbí..kdyby ten kopec byl blíž k jedné straně,asi by to bylo lepší

Ale důležitý je,jak se to líbí tobě..:-)

Mě dnes taky čeká lehká úprava layoutu:-)


danyboy77 - 17/01/2014

No ono jak to zaroste tak to bude vypadat zase jinak tak uvidim jak to bude. A jak me to omrzi tak to stejne zase prekopu :D protoze prekopavani me bavi ;) Ale diky za nazor.


milanstaffa - 17/01/2014

Fakt parádní akvária,( jen ta hlavní fotka nějak neláká);) .


danyboy77 - 17/01/2014

Hlavni fotka se zmeni hned jak to bude vypadat tak jak si predstavuju.;) To jsou male veci :D


Předchozí stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde