Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!
555 444 753(Po-Pá: 7-15h.)
Expedujeme ihneddoprava zdarmasklad v OpavěDokážeme poradit

Testovací provoz "Prezentace nádrží"

V kategorii: Připomínky a náměty ke stránkám

administrator - 17/01/2013

Na nádržích sem pracoval celý tento týden. Dnes nebo zítra to chci dát do kupy, takže zítra tu ještě napíšu co se případně změnilo a přibylo. Ohledně fotografií, bych se chtěl zeptat, jestli Vám jdou vložit normálně přes deník?

Rostliny a ryby přidám, máme je uložené v systému, takže se nemusíš bát. Budou tam dnes nebo zítra ;)

ecsr - 17/01/2013

Nejdou mi pridat zadnym zpusobem...vzdycky vyberu, potvrdim, zatvari se to, ze to neco uploaduje, ale nikde se nic neobjevi.

administrator - 17/01/2013

Přidal jsem tam rostliny a ryby. Můžu ještě jednu maličkost, pokud nejdou uploadnout fotky na web, můžeš je nahrát na nějakou online úschovnu (třeba leteckaposta.cz) a pak mi poslat odkaz. Chtěl bych porovnat ty fotografie.

ecsr - 17/01/2013

V plne velikosti jsem je dal do diskuze deniku nadrze (odkazem z webu).

Burik - 29/03/2013

taky mi nejdou vložit žádný fotky..přesně jako kolegům předemnou..ani přidat rostlinky a živočichy..

gumish - 17/11/2016

Nejde mi založit nová prezentace nádrže. Neodešle se formulář, kde se vyplňuje název, objem, datum atd. Zkoušel jsem to v Chrome i IE11

administrator - 18/11/2016

Potřebovali bychom více informací, minimálně jak se nádrž jmenovala apod. abychom mohli dohledat chybu. Díky.

gumish - 18/11/2016

jmenovalo se to "Pískovce"

Předchozí stránka