Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!
555 444 753(Po-Pá: 7-15h.)
Expedujeme ihneddoprava zdarmasklad v OpavěDokážeme poradit

Testovací provoz "Prezentace nádrží"

V kategorii: Připomínky a náměty ke stránkám

Venny - 17/07/2012

Admin: V náhledu se zobrazí nová fotografie. Pak ale vstoupím do deníku a zpět a je tam opět ta stará.

administrator - 17/07/2012

Díky. Podívám se na to. Navíc nám tady hapruje databáze fóra a uživatelů. Do večera by to mělo být opraveno.

administrator - 19/07/2012

Chtěl bych upozornit na opravu hl. fotek v prezentacích nádrží. Takže pokud Vám fotografie nefunguje, stačí nádrž upravit, nahrát fotografii a uložit. ;)

sratch1 - 15/08/2012

Dobry den..
Ako su na tom videa? Funguju nefunguju? Co som dnes pridal nejde :@

administrator - 16/08/2012

Děkujeme za upozornění, už na tom pracujeme. S nahranými videi by se nemělo nic stát.

sratch1 - 17/08/2012

Ako to vyzera s tymi videami? Stale to nejde. A este by ma zaujmalo dokedy to bude testovaci provoz a kedy to zacne ficat na ostro?

administrator - 17/08/2012

Videa už máme hotové jeden den, ale zrovna s Vaším videem máme menší problém a nechce se nám přehrát. Testovací provoz již bude ukončen, jen doděláme pár detailu a spustíme i hodnocení nádrží. ;)

sratch1 - 24/08/2012

To moje video asi nepojde uz vsak? Mam ho dat nanovo ci v inom formate?

administrator - 24/08/2012

Nezapomněli jsme ;) . Vyzkoušeli jsme snad všechny webové přehrávače na internetu a v žádném jsem nedokázali spustit Vaše video (jen zvuk). Takže teď propojujeme web s youtube, který je jediný schopný video překonvertovat a spustit. Můžu se jen ze zvědavosti zeptat, na jakém zařízení jste video natočil? V počítači se totiž přehraje ale web přehrávače jej nezvládají, což bude nejspíš chyba nějakého kodeku.

sratch1 - 24/08/2012

Natacal som to Samsung s2 ale upravoval na mensiu velkost v Ultra video converter do .MP4

dravec - 31/10/2012

Ahoj nedala by sa priprezentacii nádrží spraviť časová os????

administrator - 31/10/2012

Podle toho co máte na mysli. Časovou osu si představuji, jako profil Timeline na Facebooku, ale to si trochu nedokážu představit v diskuzi/deníku. Novým návrhům se nebráníme, jen nám to budete muset přiblížit :)

dravec - 31/10/2012

Ano nieco podobne ako na FB. Myslel som ze by sa fotky v profile nadrze dali pomenovat, ku kazdej vypisat datum, pripadne nejaku poznamku... Este lepsie by bolo keby sa dali zoradovat podla niektorych atributov(napr. podla datumu ktory si kazdy zada). Bude tak mozne pekne sledovat vyvoj akvaria.

administrator - 31/10/2012

Určitě by to bylo zajímavé, zkusíme to ještě promyslet a uvidíme co vymyslíme (týkalo by se to především fotografií, jak jste zmínil). Vašich nápadů si samozřejmě ceníme, takže pokud Vás napadne cokoliv dalšího, tak to sem napište. Koneckonců ten web děláme pro Vás ;)

dravec - 02/11/2012

Aj ja Vam dakujem za podnetny a zaujímavy web. Drzim palce a prajem vela uspechov.

sratch1 - 04/11/2012

Neviem ci sa to uz riesilo al vsetky pridane fotky su jeden velky GRRRRC! Da sa s tym nieco spravit? Vsak na to sa neda pozerat!!

administrator - 04/11/2012

Zrovna dnes večer mám v plánu projít kompletně celé nádrže a opravit chyby. Na fotografie se určitě podívám.

milosak - 04/11/2012

Co se týká vložených fotek, tak dle mého názoru probíhá při vkládání
nějaká prapodivná komprese, protože všechny vložené fotky jsou
rozostřené. :|

ecsr - 17/01/2013

Ahoj,

at delam co delam, nedari se mi vlozit do prezentace nadrze nove fotky. Pouziju na to ten link "Pridat obrazek / video", kliknu na vybrat soubor, vyberu z disku - OK. Na webu mi to ukaze nazev souboru, ktery jsem vybral a dam odeslat. Zkousel jsem Chrome i Operu a stejny vysledek - vyberu soubor, tvari se to jako ze ho nahrava na web, prenacte se stranka, ale nikde nic noveho neni - obrazek nikde.

V prezentaci nadrze se mi nezobrazuji druhy ryb a rostlin a dalsi veci, i kdyz jsou tam zadane a kdyz se pokusim upravit nadrz tak je tam normalne vidim. Jedine, co na pravem panelu u Deniku a diskuze k nadrzi vidim je "Osvětlení: 0.48 W/l" a "CO2 sycení:Kvasnice" Nedelam neco spatne?

A jeste jedna drobnost, kdyz pridavam prispevky ve foru, tak pod avatarem vidim prolinkovanou svoji nadrz, coz je super, ale kdyz komentuju u deniku nadrze, tak to u sebe nemam. Pritom u ostatnich to vidim...

Diky.

LaXo - 17/01/2013

Ja som vcera zmazal par fotiek zo svojej prezentacie, nedalo sa na to pozerat. Aj tie co boli vlozene v dobrej kvalite su teraz malinke skoro ako vecsi banner.
Mozno by bolo fajn zadefinovat maximalnu moznu velkost fotky, napriklad 3MB na foto a to tak, aby bolo zabezpecene prijatelne rozlisenie a zaroven sa tym zbytocne nezahlti ulozny priestor na serveri. Kto si tam potom co vlozi v akej kvalite je uz len na nom. Nechavat postprocessing fotiek na samotnu webovu aplikaciu vidim ako nie dobre riesenie.
A videa vkladat len cez link z youtube. Co na to Admin...?

Předchozí stránka

Další stránka