Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!
555 444 753(Po-Pá: 7-15h.)
Expedujeme ihneddoprava zdarmasklad v OpavěDokážeme poradit

Testovací provoz "Prezentace nádrží"

V kategorii: Připomínky a náměty ke stránkám

dravec - 19/06/2012

Fotky: chyba mi moznost dodatocne zmenit nazov foto v prezentacii, pripadne tuto fotku vymazat.

administrator - 19/06/2012

Zatím máme v plánu přidat tyto funkce:

Smazání nádrže
Editace fotografií a videí
Smazaní fotografií
Vybrat fotografie, které se zobrazí v pravém panelu
Rozlišit příspěvky deníkového typu a komentáře
Přidání grafů pro měření hodnot

Poslední bod se týká toho co psal Sentinel, měli jsme představu, že uživatel bude zadávat hodnoty, podle toho se do tabulky zapíše aktualní hodnota daného testu a dole se budou vypisovat grafy v časové ose. ;)

Snad jsem na nic nezapomněl.

dravec - 20/06/2012

to administrator: / Jardin tranquille
Název jsem již změnil. Zajímalo by mě jestli po Vás při registraci nádrže byl požadován název. Předpokládám, ale že jste omylem klikl na uložit název a textové pole bylo prázdné, pokud se pletu tak mě prosím opravte.
Ano klikol som pravdepodobne omylo alebo som nemal vyplnene pole. Dakujem za spravne vyplnenine nazvu nadrzre.
Drzim palce pri dalsom vychytavani much, Vasa stranke je super!!!

administrator - 20/06/2012

Tento problém jsme vyřešili hned po Vaší nádrži. ;)

dravec - 23/06/2012

Pridal som 3 foto pred 2 dnami, nenacitali sa .

dravec - 24/06/2012

Fotky mi na stranke figuruju ako vodeo, co je asi chyba...:)

administrator - 24/06/2012

Zatím jsme to opravili v databázi, ale ještě pořád to není v pořádku.

Ardjuna - 27/06/2012

Chtěl jsem se zeptat, jestli by bylo možné přidat do sekce "Deník a diskuze" možnost své vlastní příspěvky editovat? Docela bych tuto možnost uvítal, protože se mi čas od času povede na něco zapomenout a nyní nemám možnost to tam zpětně doplnit. Vhodné by třeba bylo, aby to nešlo smazat, ale jen tam něco doplnit nebo případně upravit (pokud by to programátor zvládl zařídit). Jinak ještě jednou DÍKY za obrovský kus práce, který jste zatím odvedli !!!

administrator - 28/06/2012

Přidáno. ;) Pod každým Vaším příspěvkem v diskuzi (včetně deníku), naleznete tlačítko upravit příspěvek.

Ardjuna - 28/06/2012

No, to je naprosto SUPER !!! Skvělá a rychlá práce! Máte můj obdiv. Doufám, že to ocení i ostatní :)

sratch1 - 28/06/2012

Problem s uvodnymi fotkami.. Mohli by byt aj ine rozmery.. A uz spominana chyba ze stranka nerozozna ci to je video alebo fotka.. Vzdy to hadze ako video...

administrator - 28/06/2012

Zítra nahodíme nový systém na fotografie a videa, takže to snad už bude fungovat. Co se týče úvodní fotky, tak není nutné aby na ní bylo vyfoceno akvárium celé. Inspiraci na hlavní fotografii, jsme převzali víceméně z facebooku, kde se v daleko větším měřítku uchytila a tak bychom se chtěli držet i nadále.

danyboy77 - 29/06/2012

Tak jsem prisel na nejakou chybku. Nahral jsem Lubkovi do diskuze ke svemu komentari dve fotky. A jemu se ty me fotky zobrazuji i v jeho prezentaci akvaria :-o Coz se mu asi nebude libit :-D

Tady je odkaz https://www.rostlinna-akvaria.cz/nadrze/lubek-akvarium

administrator - 30/06/2012

To určitě ne :D. Chyba byla opravena, děkujeme.

tommate - 03/07/2012

tak jsem se dokopal k založení prezentace, i když se to ještě ladí, tak už teď je to našlapané, jen tak dál, super

u objemu filtru a u pravidelnosti výměny vody se v prezentaci nezobrazuje jednotka tak jako ve formuláři, jen holé číslo, hlavně u té výměny to chybí, ale jsou to jen prkotiny :)

hodně zdaru :)

tommate - 03/07/2012

taky by bylo dobré, kdyby dole v deníku bylo přepínání stran, tak to vypadá, že deník končí

administrator - 03/07/2012

Obě chyby opraveny, děkujeme za upozornění :)

Venny - 09/07/2012

Ahoj, nejde mě změnit úvodní fotka akvária. Foto v sytému nahrané mám, tak by neměl být problém. Vše vypadá ok, foto se uloži, ale jak se vrátím do seznamu nádrží, je tam furt ta stará fotka.

sratch1 - 10/07/2012

Ahoj.. Opat som sa snazil nahrat nejake fotky na moje akva ,ale po nahrati tam nic nie je..Je nejake obmedzenie velikosti na ktore stranka neupozorni, alebo to este nefunguje ako ma?

administrator - 10/07/2012

Venny: Chtěl bych se zeptat, zda se po kliknutí na červené tlačítko "uložit fotografii" zobrazí v náhledu na vrchu stránky, nebo v náhledu zůstane stará fotografie?

SRATCH1: Tento problém by už měl být vyřešen, pokud chcete přidat fotografii Vašeho akvária, tak Vás to nově odkáže v úpravách prezentace do deníku. Tam standardně přidáte přílohu + popis fotografie (pro deník) a fotografie se zobrazí jak v deníku, tak i v prezentaci.

Předchozí stránka

Další stránka