Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!
555 444 753(Po-Pá: 7-15h.)
Expedujeme ihneddoprava zdarmasklad v OpavěDokážeme poradit

Testovací 90

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Finch - 26/01/2013

Dne 26.01.2013 v 22:10 byla založena prezentace akvária Testovací 90.

Finch - 26/01/2013

Ahoj Rád bych se podělil o svoje akvarium.Momentálně je to jen taková zkušební laboratoř,staví se mi skřínka podle mých planů na akvarimu 130x45x50(300L) v tomhle chci zatím vyzkoušet davky honjení PMDD a sycení CO2 ktere je obejednané ale ješte nedošlo.Byl jsme akvarista několik let předtím 6 do 17 myslím a všechno fungovla krásně.Niní sem objevil spoustu užasných nových vecí ADA akvaria Aquascaping a chtěl bych se k tomuto užasnému a Nadhernému koníčku vratit.Poněkut hořký byl začátek kdy jsem nekolik let bydlel mimo domov a akvarium bylo vypuštené a po založení a jednoho krásného dne z příchodu z práce mě čekalo několik litrů vody na koberci.akvarium rozeschlo takže vyspusti a objednat nové boužel to mi jaksi nestačilo a niní se bude stavě ješte vetší na 300L.přijmu rad jakekoli napady či připomínky dík

Finch - 26/01/2013

jaksi mi dnesk hapruje nahravaní fotek skrz pomalý net fotky budou co nejdřív :-)

grunda - 27/01/2013

mám jeden nápad - vyhoď dno co máš, má nevhodnou zrnitost, jinak pokud chceš dělat přírodní akva, tak tam se většinou používá tmavé dno

Finch - 28/01/2013

nějaké fotky

Finch - 28/01/2013

S tím dnem souhlasím do toho vetšího akvaria už určitě bude tmavé dno ješte přemýšlím o značce.a zrnitost myslíš menší tohle je 2-3 mm jen povrchu je to posypané trošku vetšíme kolem 5mm

grunda - 28/01/2013

kdybys tam nechal jen tu zrnitost 2-3, tak by to bylo lepší. Ten hrubší štěrk se špatně udržuje a špatně v něm rostou kobercovky.