🔥Osvětlení Sinkor v akci Více zde 02d 13h 15m 54s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Tenso cocktail

V kategorii: Hnojení

nanobot - 12/03/2013

Mám dotaz ohledně procentuální změny některých prvku v TC. Vidím ponížení Cu, navýšení Fe a přidání Ca což je super. Kdo má na tomto zásluhu, ROSTLINNÁ AKVÁRIA.cz si jej míchá sám? Proč se ptám, kdysi jsem používat TC, ale přešel jsem na plantex, díky vhodnějšímu složení, ale nyní vidím změnu a chtěl bych se k němu vrátit. Díky za objasnění. Nanobot

Dřívější složení:
B - 0,52 %
Cu EDTA - 2,57 %
Fe EDTA - 0,53 %
Fe DTPA - 1,74 %
Mn EDTA - 2,57 %
Mo - 0,13 %
Zn EDTA - 0,53 %

Nyní:
B - 0,52%
Cu EDTA - 0,53 % méně
Fe EDTA - 2,1 % více
Fe DTPA - 1,74 %
Mn EDTA - 2,57 %
Mo - 0,13 %
Zn EDTA - 0,53 %
Ca EDTA - 2,57% přidáno


Gargamel - 12/03/2013

Tenso bereme od osvědčeného dodavatele z Holandska, který je špičkou v oboru. Toto je složení, které výrobce uvádí.
To dřívější složení je od jakého výrobce/prodejce?


nanobot - 12/03/2013

Bral jsem ho kdysi od Rosíka(před 4 lety), zřejmě stený má i teď, ale to si jistý nejsem. Ještě mám jeden pytlík před sebou. OK pokud tedy tyto parametry TC má, budu objednávat zde :-). Mě díky Fe DTPA by lépe vyhovoval TC a i drobet Ca není na škodu.


Gargamel - 12/03/2013

Tenso je pro většinu akvárií vhodnější než CSM+B. CSM se používá v podstatě jen proto, že je levnější. Více jsem o tom sepsal zde: https://www.rostlinna-akvaria.cz/jake-hnojivo-pouzit-pro-doplneni-zeleza-a-mikroprvku-106


nanobot - 13/03/2013

Jaja, souhlas.


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde