Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!
Expedujeme ihneddoprava zdarmasklad v OpavěDokážeme poradit

Spuštění sekce "Prezentace nádrží" - TESTOVACÍ PROVOZ

V kategorii: Informační články

Gargamel - 13/06/2012

prezentace n�d��


Dnes byla spuštěna sekce "Prezentace nádrží", kde můžete vkládat svá akvária a radit se s ostatními o jeho problémech.


Záměrem je vytvořit komunitu lidí, kteří si navzájem budou radit v tom, co a jak v akváriu zlepšit. V deníku a diskuzi k akváriu se můžou řešit aktuální problémy nádrže, problémy s řasami apod. Můžou se tam taky psát plánované změny layoutu, techniky atd. aby mohli i ostatní pomoct při výběru techniky, rostlin apod.
Aktualizujte taky pravidelně prezentaci a parametry vody, aby potencionální rádci mohli po položení otázky rovnou odpovědět na problém.
Zdejší prezentace se liší od těch na ostatních serverech v tom, že má sloužit jako místo, kde se budou diskutovat problémy, změny a možná vylepšení tak, abychom vymáčkli z každého akvária to nejlepší.


Pokud budete mít např. problémy s řasami, můžete si rovnou založit prezentaci a vyplnit formulář o akváriu. Následný dotaz poté umístěte rovnou do diskuze k nádrži. Následně můžete aplikovat na vašem akváriu rady a aktualizovat stav prezentace a pokračovat v diskuzi/deníku tak, aby se problém úspěšně vyřešil.


Pokud zakládáte nové akvárium, můžete zde tuto cestu také popsat od počátku. Fáze záběhu akvária je ta nejtěžší a případná pomoc ostatních se bude jistě hodit, nehledě na to, že všechny tyto deníky budou velice užitečné i pro další čtenáře, kteří si tak mohou vzít poučení z cizích chyb a vyhnout se tak chybám vlastním.


Tady naleznete Prezentace nádrží


Zde probíhá diskuze k Prezentacím nádrží. Máte-li jakékoliv náměty a připomínky, neváhejte nám je v této diskuzi sdělit: diskuze k Prezentacím nádrží


honzek - 14/06/2012

Kdo by to byl rek, ze se tyto stranky tak rozjedou, a tak rychle, a ze mozna prevalcuji akvarko.cz s rybicky.cz. Vubec bych se nedivil ;)
Jen me trochu desi to, kdyz se z techto stranek stava cosi komercniho, prodej hnojiv, cena musi redukovat poptavku, aby ta cena zustala "lidova" tak jako je ted. Nejake zdrazovani by me docela sklamalo.
No a hlavne nedavat na prostredek stranky reklamy, jak tomu je na rybicky.net
Dobra prace! At si oko na techto strankach lahodi!! :)


Dudl007 - 30/01/2017

zdravím, chtěl jsem založit prezentaci a po uložení tam skočí nějaké nesmysly. Prosím o smazání DUDL007 prezentace