🔥Osvětlení Sinkor v akci Více zde 02d 16h 18m 01s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Společenské

V kategorii: Deníky a diskuze našich

stafflik - 14/12/2012

Dne 14.12.2012 v 16:48 byla založena prezentace akvária Společenské.


stafflik - 14/12/2012

Rozmístění výstupu z čerpadla a filtru


stafflik - 14/12/2012

Drop checker


stafflik - 14/12/2012

Celkový pohled


grunda - 14/12/2012

moc pěkné akva. Myslím že vím v čem je zakopaný pes, ten filtr Atman je příliš slabý na tak dlouhou rampu, navíc rušíš proud dalším proudem z Fluvalu. Udělal bych to následovně, kousek zkrať rampu na straně u filtru, dej T spojku a napoj jak filtr tak čerpací hlavu na rampu. Mělo by to pomoct;)


stafflik - 14/12/2012

No tak mě potvrzuješ to co si myslím. Malý proud. Ale nemyslím že ruším proud vyústěním z Fluvalu, mám spíš za to že ho podporuju, ne? Někde se tu píše o efektu houpačky. Není to ono? Postrkuju proud jiným čerpadlem víc k přednímu sklu, ne? Popravdě se mi nechce napojovat na jednu rampu obě čerpadla, když má každé jiný výkon. Nebude se to přetláčet? A taky bych musel sakramensky zvětšit dírky. Je to počítany jenom na Atman (ale to už problem neí)..
Jo a moc dík za pochvalu. Měl sem spíš strach že mě pošlete do háje :D


grunda - 14/12/2012

fungovat to bude, já mám v plánu napojit na jeden vývod dva filtry Eheim 2076 a 2180. Ten silnější půjde jakoby přímo a ten slabší se k němu bude přidávat z boku.


Gargamel - 14/12/2012

Akvárium je moc pěkné! Rostlinám evidentně i to nedořešené CO2 až tak nevadí. Je to asi i tím, že ty použité druhy jsou dost nenáročné.
Já jsem to měl kdysi taky tak, že zprava do rampy šel filtr a vlevo bylo čerpadlo. Uprostřed se proudy srazily a normálně vytryskly. Díry nerozšiřuj, menší díry = větší proud. Nebo použij výkonnější atman.


stafflik - 14/12/2012

Myslím že rač přikoupím silnější hlavu. Už jenom to že Fluval má daleko větší průměr hadic než mám rampu mě fakt odrazuje. Obávám se snižování výkonu. A ten výkonější Atman zase není až taková pálka: http://www.akva-exo.cz/detail/akvaristika/cerpadla/atman/2834/


stafflik - 14/12/2012

Filtr a CO2 reaktor


Angus - 14/12/2012

Líbí se mi technické řešení ve skřínce :)


stafflik - 09/03/2013

Nádrž je zrušena. Jde tu nějak akvárko poslat do archivu, nebo nějak označit že už není aktuální, případně ji smazat?


stafflik - 17/03/2013

Admine co jde dělat s neaktuální nádrží??? Jde ji nějak zrušit, archivovat, nebo zcela smazat?? Nikde nemužu najít nic co s takovou nádrží. Díky


administrator - 18/03/2013

Momentálně tu není možnost přidat akvárium do archivu, zapracuji na tom :)


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde