🔥Probíhá akce Více zde 04d 18h 10m 33s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Shady cliff

V kategorii: Deníky a diskuze našich

romangr - 16/06/2012

Dne 16.06.2012 v 09:23 byla založena prezentace akvária Shady cliff.


Gargamel - 16/06/2012

Perfektní.
V popisu máš, že jsi použil akadamu, jak jsi s ní spokojený? Není moc lehká, dá se z ní tvarovat dno?


romangr - 17/06/2012

akadama je dobrý substrát, ale časem se rozpadá. Tvarovat dno s ní trochu jde, ale jak moc to nevím, protože ji mám v nádrži jen s mírným sklonem.


Travis - 20/06/2012

Opravdu nádherné akvárium, kdyby šlo hodnotit dávám deset bodů z deseti. Jen by mě zajímalo, všiml jsem si i na tvých facebookových stránkách, že často měníš layouty. Můžu se zeptat kde bereš inspiraci? :)


romangr - 21/06/2012

U velkých nádrží je moc neměním, ale s malýma akvárkama si hraju poměrně často. Dá se říct, že dvakrát do roka se jedná nádrž změní :)

Inspiraci beru všude možně. Někdy mě něco zaujme venku v přírodě. Někdy zase procházím fotky z IAPLC a dalších soutěží a beru si inspiraci. A jinak tak zkouším různé styly, abych si to zkusil.


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde