🔥Probíhá akce Více zde 03d 10h 40m 07s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Sentinelárium - Thajsko

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Barlog - 10/03/2016

Připojím se k diskuzi: Mám podobné akva co se týče Mřenek nádherných a jsou to divoké prasata. A hlavně rychlé a průbojné, takže rostliny musí být řádné zakořeněny. Stonovky občas plavou na hladině, nejvíce trpí Heteranthera z. HC bez šance na zakořenění.

Vyřešil jsem to tak, že Hetrantheru jsem navázal na matice a zasadil hodně hluboko. HC jsem vyměnil za Monte Carlo, které jsem nalepil sekundovým lepidlem na lávový kamínek, to asi po 3 týdnech začalo rašit sumberzní lístky. Dále mám Tripartii a Glossu, ta drží dobře.

Ze začátku jsem hnojil také EI a vypínal CO2 na noc - nebudu to rozvádět, prostě to tak nerostlo jak teď. Měl jsem přehnojeno - vstupní hodhoty NPK + Fe jsou 0

Nyní jsem snižoval každým týdnem pomaličku dávky na PPS PRO (jen KH2PO4 přidám asi 2x) a CO2 pouštím nonstop pH 6,5. A řekl bych že rostliny rostou mnohem lépe. Podle mě moc K, nemám na něj test. Jinak N:P 25:2,5

Přeji zdar!


Předchozí stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde