Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!
555 444 753(Po-Pá: 7-15h.)
Expedujeme ihneddoprava zdarmasklad v OpavěDokážeme poradit

připomínka k e-shopu

V kategorii: Připomínky a náměty ke stránkám

hubert - 18/12/2012

zdravím, nevím kdo má konkrétně na starosti e-shop, ale již jsem psal 2x dotaz ke zboží na e-shopu, ale do dneška žádná odpověď. Mnó tak nevím kde se stala chyba

administrator - 18/12/2012

Dobrý den,
ano, vím o tom. 2x jsem Vám také odepsal ale zřejmě jste vložil špatný e-mail, protože se mi odeslaný e-mail vrátil. Možná máte plnou schránku. Jiný kontakt jste na sebe neuvedl, takže jsem Vás neměl zpět jak kontaktovat. Pošlu Vám soukromou zprávu s odpovědí na mail.

hubert - 18/12/2012

je to možný, že jsem uvedl špatný mail, i když 2x to se mi nechce věřit, ale vše je možné, tímto pokládám věc za vyřízenou, díky

tonof - 03/01/2013

Je možné ponúkať 1kg balenieMgSO4 za 5,20eura aj slovenskom eshope? A ešte mohli by ste rozšíriť ponuku o napr. 50g balenie osmocote cenovo výhodnejšiu alternatívu NPK tabliet?

Gargamel - 03/01/2013

Bohužel na slovenském skladě to není, posílají jen věci v obálkách. Dá se to když se s nimi domluvíte a my to potom pošleme na SK sklad, kde to bude připravené k odběru.
Osmocote přebalovat nemůžeme, protože po řebalení ztrácí účinky (a distributor pro ČR by to ani nepovolil). I NPK tabletky jsou na hraně, ale to by snad nemělo nikomu vadit.