Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!
Expedujeme ihneddoprava zdarmasklad v OpavěDokážeme poradit

Pozadí

V kategorii: Substráty, kameny a kořeny

Peter Poliak - 12/10/2011

Zdravim

trošku mimo temu: chcem sa opytat ako riešia pozadie? Nalepil som samolepiacu foliu bielu (podarilo sa bez bublinky) ale aj tak su po celej ploche take male tmavšie miesta. Pri nalepovani som nepoužival žiadny olej ani som nekropil. Sklo som dokonalo vyčistil a tapetu pomaly nalepil a teraz ma ide trafit lebo to nieje jednoliato biele. Neviete poradit čo stym?


kobeda - 14/10/2011

Pravděpodobně jsi použil nějakou nekvalitní folii koupenou v nějakém supermarketu. Kup si ji raději u nějaké firmy zabývající se reklamou, určitě tě prodají kvalitu. Jinak mám trochu zkušenosti s lepením velkých samolepek a určitě bych to nelepil nasucho! Stačí si do nějakého rozprašovače dát vodu s trochou jaru. Pak strhnout papír na samolepce a nastříkat na lepící stranu. Stejně tak nastříkej roztok i na sklo. Klidně můžeš větší množství. Pak stačí přiložit na sklo a nějakou měkčí stěrkou vytlačit roztok ze středu k okrajím fólie. Jakmile je to pořádně vystěrkované, je potřeba to nechat alespoň den, dva, aby fólie vyschla.
Takže asi to budeš muset strhnout a znovu...


kovval - 06/11/2012

Nazdar pánové. čeká mě rekonstrukce ap. rad bych aby jste mi poradili s výběrem pozadí. mám akvárium o rozměrech 40x40 cm a výškou 55. dvě strany musí být zakryty kvuli umístění celku ve skříni. nechci aby to bylo drahé. ušetřené penize radeji investují do substrátu a tak. díky


grunda - 06/11/2012

nejhezčí pozadí je žádné, pokud už na něm trváš, tak natřít akva černou barvou, nebo nalepit neprůhlednou fólii


kovval - 06/11/2012

to s tim žádným pozadím samozřejmě vim :D jen teď trochu jako debil:P ta tapeta se určitě lepí z venku? a nedělají se pak odlesky jako by tam nebyla.


grunda - 10/11/2012

tapeta se lepí z venku, ale nemám na mysli barevnou tapetu s kytkama, spíš nějakou, která se používá na zneprůhlednění skel